Connect with us

Zdrowie i Uroda

Dlaczego nie należy straszyć dziecka dentystą?

Dlaczego nie należy straszyć dziecka dentystą?

Gdy analizowane są błędy, jakie popełniają rodzice wybierający się ze swoim dzieckiem pierwszy raz do stomatologa, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to wyjątkowo złożony temat. Które z nich można jednak uznać za najbardziej niebezpieczne?

Niemal każdy dentysta dziecięcy w Gliwicach z pewnością zwróci naszą uwagę na to, jak poważne konsekwencje może być straszenie malucha. Kilkulatek z pewnością już nie raz zdążył zorientować się, że nie wszystko, co dzieje się wokół niego, jest dobre. Jeśli więc rodzice lub inne starsze osoby mówią mu, że dentysta może być lekarzem niemiłym, nie ma podstaw, by im nie wierzyć. Przestrzeganie dziecka przed dentystą działa przy tym jak samospełniająca się przepowiednia. Maluch wie, że musi spodziewać się wszystkiego, co najgorsze i właśnie w ten sposób odczytuje każdy sygnał, jaki jest mu przekazywany. Nawet takie dziecko można przekonać, że wizyta u dentysty może być wyjątkowo przyjemna, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że będzie to wymagać czasu i dużego zaangażowania.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Dior perfumy damskie – kto je kupuje

Dior to marka kojarząca się z luksusem, a produkty są gustowne i ekskluzywne. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Akryl – sposób na trwały manicure

Zadbane i piękne dłonie to atrybut kobiecości. Kobiety chcą mieć również piękne i efektowne paznokcie. W tym celu najlepiej udać się do profesjonalnego salonu stylizacji paznokci i zdecydować się na jedną z metod stylizacji. Jedną z popularniejszych jest wykorzystanie akrylu.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Sklep z bielizną – Gdzie udać się po idealny prezent dla partnerki?

Co prawda, Walentynki są już za nami, ale romantyczne prezenty są modne przez cały rok. Dlatego, jeżeli szukasz upominku dla swojej partnerki na urodziny lub z innej okazji powinieneś z pewnością postawić na coś zmysłowego, co sprawi, że poczuje się naprawdę wyjątkowo. Jeżeli brakuje Ci pomysłu na idealny prezent, zapoznaj się z poniższym tekstem!
(więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….