Connect with us

Technologia

Dom, który zapewni Ci wygodę i komfort!

Decydując się na kupno własnego mieszkania czy domu jesteśmy przygotowani na to, że konieczne będzie zaciągnięcie kredytu. Mało z nas jednak zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie ceny oferowane przez deweloperów są naprawdę wysokie, przez co sam kredyt może znacząco przekroczyć zakładany czas spłaty! Czy istnieją alternatywy dla niemożliwie drogich propozycji wielkich firm? Okazuje się, że tak!

W oszukiwaniu spokoju poza miastem

Zdecydowana większość osób chcących budować dom decyduje się na działki przy granicach miasta. Musimy jednak pamiętać, że takie miejsce tylko przez kilka lat będzie spokojne i niezatłoczone. Z pewnością deweloperzy szybko zaczną kupować ziemie w okolicy, efektem czego stworzone zostanie kolejne osiedle, pełne samochodów.
Alternatywą dla domów szeregowych na obrzeżach miast może być zakupienie niewielkiego kawałka ziemi… i budowa na własną rękę. Dzisiaj możemy przebierać w ofertach firm budowlanych, również tych oferujących domy z drewna. Wśród licznych propozycji warto zainteresować się projektami na stronie mawit.com.pl. Firma ta zaproponuje nam nie tylko interesujące projekty domów drewnianych, ale i ich wykonanie. Wśród projektów królują przede wszystkim domy piętrowe oraz domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza. Takie budynki odznaczają się dużą ilością naturalnego światła wewnątrz, przestrzenią. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć także na piękny taras.

Jak wygląda budowa domu w konstrukcji szkieletowej?

Przede wszystkim nie ma konieczności czekania na ładną pogodę – dzięki zastosowaniu drewna budowa może rozpocząć się praktycznie w każdym momencie w roku. Jedynym elementem murowanym takiego domu są jego fundamenty. Sama budowa trwa od 2 do 8 miesięcy, w zależności od tego, czy dom ma być oddany w stanie surowym zamkniętym czy deweloperskim.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Przedłużacz bębnowy

Przedłużacz bębnowy

Jako doświadczona firma ciesząca się uznaniem klientów oferujemy najlepsze przedłużacze bębnowe na rynku. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty znanych i cenionych producentów. Chcąc kupić przedłużacz bębnowy właśnie u nas, klienci mogą wybierać między produktami takich firm, jak BRENNENSTUHL, ELGOTECH, PAWBOL oraz PCE. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Projekt: drukarka w każdym domu

Założenie, że drukarka powinna znajdować się w każdym domu wcale nie jest na wyrost – bardzo często okazuje się, że trzeba szybko coś wydrukować a drukarki nie ma. Wtedy zaczyna się poszukiwanie takiej drukarki wśród znajomych albo na mieście. W dzień powszedni zazwyczaj nie będzie z tym problemu – gorzej jednak w weekend. Warto zatem, aby każdy posiadał drukarkę oraz tusze.
(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy jest przydatnym narzędziem marketingowym oraz zdecydowanie pomaga dotrzeć do większej ilości klientów. Jednakże, żeby tak było sklep on-line musi być odpowiednio zaprojektowany i stworzony z myślą o kupujących. Jak tego dokonać?
(więcej…)

Continue Reading

Trending