Connect with us

Zdrowie i Uroda

Gdzie zrobić Nifty

Gdzie zrobić Nifty

Badania genetyczne są u nas wykonywane coraz częściej. Coraz więcej kobiet chce wiedzieć, czy z ich maluchem jest wszystko w porządku. Na szczęście dzisiaj dostępne są również w pełni bezpieczne badania genetyczne, których wykonanie jest bardzo proste. Do takich zalicza się między innymi test Nifty, który charakteryzuje się bardzo wysokim prawdopodobieństwem uzyskanych wyników.

Badanie Nifty wykonuje się z krwi żylnej pobranej od matki. Badanie jest w pełni bezpieczne. Można je wykonywać bez obaw o życie i zdrowie tak przyszłej mamy, jak i malucha, który rozwija się w jej łonie. Krew pobierana jest dokładnie tak samo, jak przy zwykłej morfologii. Do badania nie trzeba się w żaden sposób specjalnie przygotowywać. Przyszła mama nie musi nawet być na czczo.

Gdzie zrobić Nifty? Obecnie nie ma żadnych problemów z wykonaniem tego badania. Test można przeprowadzić w wielu przychodniach działających na terenie dużych miast. Bez najmniejszego problemu zrobić je chociażby mieszkanki Warszawy i Lublina.

Chcesz poznać wszystkie placówki gdzie można wykonać badanie Nifty? Sprawdź listę – testnifty.eu.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – poznaj przeciwwskazania

Depilacja laserowa - poznaj przeciwwskazania

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów, z jakimi mamy obecnie do czynienia. Jego znakiem rozpoznawczym jest dokładność i trwałość efektu. Wiele osób decyduje się jednak na jego wykonanie również dlatego, że pozwala na usunięcie włosków także z tych miejsc, w których skóra jest szczególnie wrażliwa. Warto jednak pamiętać, że choć jest to zabieg bardzo atrakcyjny, nie każdy może pozwolić sobie na jego wykonanie. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

USG 4D i jego specyfika

USG 4D i jego specyfika

USG trójwymiarowe w czasie rzeczywistym znane też jako USG 4D to badanie pozwalające na obserwowanie płodu, jego ułożenia oraz reakcji w konkretnym momencie. Dzięki temu na ekranie komputera można oglądać już nie zdjęcia, ale film pokazujący, jaka jest aktywność płodu w trakcie wykonywania badania. Wykonuje się je przede wszystkim po to, aby przyspieszyć diagnozę wad wrodzonych oraz niektórych chorób genetycznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Piżama sekretem dobrego snu

Sekrety dobrego snu nie wszystkim są znane. Nie chodzi tylko o to, aby kupić sobie wspaniałe drewniane naturalne łóżko, a także świetny materac, który będzie idealnie dopasowywał się do kształtów ciała. Chodzi też o to, aby mieć na sobie komfortowe ubranie. Ubranie to, czyli piżama, absolutnie nie może uciskać.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending