Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie garnki do indukcji okażą się najlepsze?

 

W polskich kuchniach coraz częściej pojawiają się kuchenki indukcyjne – to rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie gazu z mieszkania, a dodatkowo umożliwia zaprojektowanie kuchni w nowoczesnym stylu. Jakie garnki do indukcji wybrać, aby codzienne gotowanie było przyjemnością?

Jakie garnki do indukcji wybrać, aby móc gotować wygodniej?

Nowoczesne garnki indukcyjne różnią się od klasycznych garnków oferowanych do tej pory. Przede wszystkim rozpoznamy je po symbolu umieszczonym zarówno na opakowaniu garnków, jak i na ich dnach – symbolem tym jest cewka indukcyjna. Jakie garnki do indukcji znajdziemy na polskim rynku? Czym kierować się podczas wyboru?

Zastanawiając się, jakie garnki do indukcji kupić, przede wszystkim warto wiedzieć, jakie komplety są oferowane. Garnki indukcyjne różnią się przede wszystkim materiałami: w sklepach znajdziemy garnki tworzone ze stali nierdzewnej, ale również z emalii, aluminium czy teflonu. Wybór konkretnego kompletu podyktowany powinien być potrzebami użytkownika. Najczęściej kupowane są garnki ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, jest zabezpieczona przed korozją. Uwagę zwraca również dno garnków tego typu – jest ono grube, składa się z kilku warstw, nierzadko uzupełnione jest o specjalny dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Jakie garnki do indukcji sprzedawane są w kompletach?

Obecnie bez trudu znaleźć można rozbudowane kolekcje garnków indukcyjnych, składających się z kilku lub kilkunastu elementów. Warto pamiętać, że pokrywki w kompletach liczone są jako osobne elementy. Pokrywki tworzone są ze szkła hartowanego, niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odprowadzenie nadmiaru pary wodnej.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Bez względu na to, czy o zakupie kafelków myślimy w kontekście odwiedzenia sklepu internetowego, czy stacjonarnego, powinniśmy unikać kilku błędów. Które z nich są popełniane najczęściej, a tym samym powinny być w szczególny sposób brane pod uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy warto kupić drzwi balkonowe przesuwne?

Nowy dom oferuje wiele nowych możliwości. To również budynek, który od inwestora wymaga podjęcia wielu nowych decyzji. M.in. tych odnoszących się do drzwi, jakie będą wychodzić na taras. Warto poddać analizie drzwi balkonowe przesuwne. Czy warto je faktycznie zakupić dla siebie?  (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zabudowa altany przed wiatrem – co wykorzystać?

Funkcjonalna zabudowa altany przed wiatrem to element, który warto przemyśleć przed rozpoczęciem sezonu ogrodowego czy tarasowego. Wykorzystanie altany jest dzisiaj powszechne – rozwiązanie to ma wiele zalet i znacząco podnosi estetykę otoczenia. Jakie rozwiązania w przypadku altany wykorzystać, aby odpoczywać wygodniej? (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://xann.pl/sitemap dekoracyjna poduszka rozkładany ogrodowy stół