Connect with us

Dom i Wnętrze

Leżaki do ogrodu – najlepszy sposób na wypoczynek!

Projektując taras czy przydomowy ogród pragniemy, aby miejsce to odznaczało się wspaniałym wyglądem i wysoką estetyką. W tym celu wybieramy wyjątkowe meble, dodatki. Szukając idealnych mebli wypoczynkowych warto zwrócić uwagę na nowoczesne leżaki do ogrodu – leżaki zaskoczą nas niską wagą, możliwością regulacji oraz szerokim spektrum ich wykorzystania.

Technorattanowe leżaki do ogrodu

Wypoczynek blisko natury to najlepszy sposób na relaks. Leżaki do ogrodu pozwolą nam wypoczywać w promieniach słońca, czy blisko basenu. Lekka konstrukcja leżaka sprawia, że przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawia żadnych problemów! Leżaki do ogrodu są dzisiaj konstruowane z trwałych materiałów – do najchętniej wybieranych zalicza się leżaki technorattanowe, które dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim za świetny stosunek jakości do ceny – leżaki do ogrodu z tego tworzywa posiadają konstrukcje aluminiowe, które malowane są proszkowo. Lekki stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk korozji – możemy mieć pewność, że konstrukcja nie będzie odkształcać się, łamać. Wierzch mebla tworzy gęsta plecionka technorattanowa – jest ona wykonana z materiału syntetycznego o nieporowatej strukturze. Technorattan nie chłonie brudu czy wilgoci, jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne czy na promieniowanie słoneczne. Konstrukcja leżaka pozwala na regulowanie wysokości zagłówka i ustawianie go zgodnie z naszymi potrzebami.

Leżaki do ogrodu w cieniu parasola

Chcąc jak najlepiej zaprojektować miejsce wypoczynkowe pamiętajmy o tym, aby leżaki do ogrodu osłonić przed słońcem – najlepszym rozwiązaniem będzie tu zastosowanie nowoczesnego parasola ogrodowego. Szeroka czasza parasola stworzy komfortową strefę cienia i pozwoli nam wypoczywać wygodnie nawet w najbardziej upalny dzień.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Bez względu na to, czy o zakupie kafelków myślimy w kontekście odwiedzenia sklepu internetowego, czy stacjonarnego, powinniśmy unikać kilku błędów. Które z nich są popełniane najczęściej, a tym samym powinny być w szczególny sposób brane pod uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy warto kupić drzwi balkonowe przesuwne?

Nowy dom oferuje wiele nowych możliwości. To również budynek, który od inwestora wymaga podjęcia wielu nowych decyzji. M.in. tych odnoszących się do drzwi, jakie będą wychodzić na taras. Warto poddać analizie drzwi balkonowe przesuwne. Czy warto je faktycznie zakupić dla siebie?  (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zabudowa altany przed wiatrem – co wykorzystać?

Funkcjonalna zabudowa altany przed wiatrem to element, który warto przemyśleć przed rozpoczęciem sezonu ogrodowego czy tarasowego. Wykorzystanie altany jest dzisiaj powszechne – rozwiązanie to ma wiele zalet i znacząco podnosi estetykę otoczenia. Jakie rozwiązania w przypadku altany wykorzystać, aby odpoczywać wygodniej? (więcej…)

Continue Reading

Trending

rozkładany ogrodowy stół https://xann.pl/sitemap ogrodowy leżak