Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowy ogród – Twoja własna ostoja

Ogrody otaczające nowo powstałe domy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród starannie dobranych elementów próżno szukać niefunkcjonalnych dodatków czy niewygodnych mebli. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu każda wizyta w ogrodzie może stać się kojącym doznaniem, które pozwoli Ci odprężyć się i znaleźć równowagę. Jakich mebli i dodatków nie może zabraknąć w urządzonym ze smakiem, ekskluzywnym ogrodzie? Sprawdź!

Komplet wypoczynkowy

Miękka, rozpieszczająca wszystkie mięśnie kanapa zamiast standardowego kompletu ogrodowego? Dlaczego nie! Miłośnicy lenistwa na świeżym powietrzu coraz chętniej ustawiają w sercu zewnętrznych aranżacji komplety wypoczynkowe, których estetyka i funkcjonalność nie ustępują modelom dedykowanym luksusowym salonom. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się narożniki o modułowej budowie, które znajdziesz na stronie oltre.pl. Wykonane z nowoczesnych materiałów meble doskonale się prezentują i zachowują swoją nienaganną formę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki.

Funkcjonalne zadaszenie

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są w tym sezonie metalowe pergole. Całoroczne konstrukcje z ruchomym dachem są w stanie pokryć cieniem nawet największy taras. Co ważne, nowoczesne zadaszenia nie tylko zapewniają ochłodę w czasie upalnych dni, ale również są szczelną barierą dla opadów. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci szklanej zabudowy pergola może pełnić funkcję ogrodu zimowego.

Palenisko, które zapewni nastrój

Doskonałym uzupełnieniem eleganckiej kompozycji jest stylowe palenisko. W dobrych sklepach z asortymentem outdoorowym znajdziesz wysokiej jakości urządzenia zasilane gazem. Paleniska gazowe są subtelną dekoracją, dzięki której taras staje się w pełni funkcjonalny również po zmroku. Co ważne, paleniska nie wytwarzają gryzącego dymu ani iskier.

Dom i Wnętrze

Znajdź inspiracje na patio ogrodowe

Jak odpocząć we własnym domu? Relaks, niekoniecznie związany z dalekimi podróżami, możemy podarować sobie każdego dnia. Nasz dom powinien być miejscem, który kojarzy nam się z bezpieczeństwem i odprężeniem. Najlepszym miejscem na relaks blisko domu jest własny ogród lub taras. Jak zaaranżować taką przestrzeń?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Lampy muszą być

Lampy muszą być

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj dom bez oświetlenia. Światło sprawia, że możemy bez ograniczeń funkcjonować również wówczas, gdy nastanie zmrok. Obecnie lampy to jednak nie tylko funkcja praktyczna. Są bowiem tak ładne, że sprawdzają się też w charakterze ozdób. Dlatego dobrze jest wybrać lampę, która będzie współgrała z pomieszczeniem, w którym ma się znaleźć. Na szczęście producenci zapewniają swoim klientom naprawdę szeroki wybór. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak wybrać meble do małego pokoju?

Małe wnętrza nie są łatwe do urządzenia. Z pozoru takie zadanie wydawać by się mogło łatwe. Prawda jest jednak zupełnie inna. Im mniejsze pomieszczenie, tym większa trudność w rozplanowaniu wszystkich potrzebnych sprzętów. Jak rozsądnie wybierać meble do małego pokoju?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending