Connect with us

CIEKAWE

Meble restauracyjne – co wybrać?

Wiosna to czas, w którym managerowie restauracji przygotowują się do sezonu letniego. W lokalach, w których możliwe jest zaaranżowanie ogrodu letniego to szczególnie ważny czas. Przed managerami stoi trudne zadanie znalezienia odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko zapewnią gościom wygodę, ale także swoim wyglądem będą zachęcać do wizyty właśnie w tej konkretnej restauracji czy kawiarni. Jakie meble wybrać?

Cechy idealnych mebli do restauracji

Szukając mebli do restauracji managerowie muszą przede wszystkim być świadomi, że takie elementy każdego dnia będą silnie eksploatowane. Dodatkowo, jeśli mają być to elementy aranżacji ogrodów letnich czy tarasów konieczne jest wybranie kolekcji mebli odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest też odpowiednie profilowanie mebli – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wygodę i komfort.

Meble do ogrodów letnich

Wśród najczęściej szukanych mebli wymienia się meble do ogrodów letnich. Meble restauracyjnedo ogrodu muszą być wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne: silne promieniowanie UV, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Wśród wielu interesujących propozycji zdecydowana większość managerów wybiera meble technorattanowe, odznaczające się dużą odpornością na uszkodzenia, jak i wspaniałym designem. Dzisiaj technorattan zyskał nowe życie – projektanci zadbali o to, aby każdy element udostępnianych kolekcji zachwycał i zapewniał wygodę. W kolekcjach znajdziemy elementy takie jak sofy narożne, fotele, krzesła, sofy.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Kolekcje technorattanowe tworzone są na podstawie aluminiowych stelaży. Tworzywo to malowane jest proszkowo, co zabezpiecza je przed wnikaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium sprawia też, że finalna waga mebla jest bardzo niska.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Doskonały wybór nalewek

Doskonały wybór nalewek

Owocowe nalewki to można powiedzieć nasz krajowy specjał jeśli chodzi o alkohole. W Polsce bardzo popularne jest samodzielne przygotowywanie nalewek w zaciszu własnego domu. nie powinno więc być zaskoczenia, że również pojawiają się na rynku firmy, które korzystając z tradycji starają się wprowadzać swoje nalewki do sprzedaży. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Inspiracje na kuchnię pełną innowacji

Czy kuchnia może być miejsce, w którym będziemy przebywać z przyjemnością? Zdecydowanie tak – konieczne jest jednak dobranie odpowiedniego wyposażenia i mebli. O ile wystrój kuchni możemy zmieniać co jakiś czas, o tyle w przypadku wyposażenia stawiajmy na trwałe i solidne rozwiązania, które będą cieszyć nas wiele lat. Tak jest w przypadku nowoczesnych garnków – jakie wybrać?

(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jak wynająć salę szkoleniową i tego nie żałować?

Jak wynająć salę szkoleniową i tego nie żałować?

Nikogo nie trzeba dziś przekonywać o tym, że organizacja spotkania branżowego, szkolenia lub innej imprezy firmowej w Warszawie podnosi prestiż firmy. Stolica to przecież nie tylko największe polskie miasto, ale również bardzo istotny ośrodek gospodarczy. Każdy, kto choć raz przygotowywał takie spotkanie wie jednak z pewnością, że wynajem sal szkoleniowych w Warszawie stanowi ogromne wyzwanie. Co zatem zrobić, aby mu sprostać? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending