Connect with us

CIEKAWE

Meble restauracyjne – co wybrać?

Wiosna to czas, w którym managerowie restauracji przygotowują się do sezonu letniego. W lokalach, w których możliwe jest zaaranżowanie ogrodu letniego to szczególnie ważny czas. Przed managerami stoi trudne zadanie znalezienia odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko zapewnią gościom wygodę, ale także swoim wyglądem będą zachęcać do wizyty właśnie w tej konkretnej restauracji czy kawiarni. Jakie meble wybrać?

Cechy idealnych mebli do restauracji

Szukając mebli do restauracji managerowie muszą przede wszystkim być świadomi, że takie elementy każdego dnia będą silnie eksploatowane. Dodatkowo, jeśli mają być to elementy aranżacji ogrodów letnich czy tarasów konieczne jest wybranie kolekcji mebli odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest też odpowiednie profilowanie mebli – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wygodę i komfort.

Meble do ogrodów letnich

Wśród najczęściej szukanych mebli wymienia się meble do ogrodów letnich. Meble restauracyjnedo ogrodu muszą być wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne: silne promieniowanie UV, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Wśród wielu interesujących propozycji zdecydowana większość managerów wybiera meble technorattanowe, odznaczające się dużą odpornością na uszkodzenia, jak i wspaniałym designem. Dzisiaj technorattan zyskał nowe życie – projektanci zadbali o to, aby każdy element udostępnianych kolekcji zachwycał i zapewniał wygodę. W kolekcjach znajdziemy elementy takie jak sofy narożne, fotele, krzesła, sofy.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Kolekcje technorattanowe tworzone są na podstawie aluminiowych stelaży. Tworzywo to malowane jest proszkowo, co zabezpiecza je przed wnikaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium sprawia też, że finalna waga mebla jest bardzo niska.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Buty rowerowe spd – główne zalety

Każdy profesjonalny kolarz może śmiało przyznać, że to buty rowerowe spd w dużej mierze pozwalają mu osiągać lepsze wyniki. Dobrze skomponowany strój potrafi rzeczywiście ułatwić sportowe życie. Jakie są zatem główne zalety korzystania z tego profesjonalnego typu obuwia?
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Zastosowanie profesjonalnych maszyn gastronomicznych w produkcji mięsa mielonego

Mimo, że można obecnie zauważyć spadek spożycia mięsa, to nadal w Polsce jedna osoba zjada go średnio około 74 kg rocznie. Dużym zainteresowaniem cieszy się mięso mielone, które chętnie jest przerabiane na kotlety, dodawane do sosów lub robione są z niego wędliny. Duży popyt na mielone nie przekłada się jednak na używanie domowych maszynek do mięsa. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jaki outlet odzieżowy wybrać?

Obecnie coraz więcej osób poszukuje modnych ubrań do swojej szafy. Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy z nas pragnie prezentować się doskonale. Za tego powodu często inwestujemy duże pieniądze w odzież. Jednak nie zawsze jest to dla nas opłacalne. Zatem gdzie szukać inspiracji?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending