Connect with us

CIEKAWE

Meble restauracyjne – co wybrać?

Wiosna to czas, w którym managerowie restauracji przygotowują się do sezonu letniego. W lokalach, w których możliwe jest zaaranżowanie ogrodu letniego to szczególnie ważny czas. Przed managerami stoi trudne zadanie znalezienia odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko zapewnią gościom wygodę, ale także swoim wyglądem będą zachęcać do wizyty właśnie w tej konkretnej restauracji czy kawiarni. Jakie meble wybrać?

Cechy idealnych mebli do restauracji

Szukając mebli do restauracji managerowie muszą przede wszystkim być świadomi, że takie elementy każdego dnia będą silnie eksploatowane. Dodatkowo, jeśli mają być to elementy aranżacji ogrodów letnich czy tarasów konieczne jest wybranie kolekcji mebli odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest też odpowiednie profilowanie mebli – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wygodę i komfort.

Meble do ogrodów letnich

Wśród najczęściej szukanych mebli wymienia się meble do ogrodów letnich. Meble restauracyjnedo ogrodu muszą być wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne: silne promieniowanie UV, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Wśród wielu interesujących propozycji zdecydowana większość managerów wybiera meble technorattanowe, odznaczające się dużą odpornością na uszkodzenia, jak i wspaniałym designem. Dzisiaj technorattan zyskał nowe życie – projektanci zadbali o to, aby każdy element udostępnianych kolekcji zachwycał i zapewniał wygodę. W kolekcjach znajdziemy elementy takie jak sofy narożne, fotele, krzesła, sofy.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Kolekcje technorattanowe tworzone są na podstawie aluminiowych stelaży. Tworzywo to malowane jest proszkowo, co zabezpiecza je przed wnikaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium sprawia też, że finalna waga mebla jest bardzo niska.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Wygoda i bezpieczeństwo systemów centralnego ogrzewania

Wygoda i bezpieczeństwo systemów centralnego ogrzewania

Kotły co na paliwo stałe są na dzisiaj całkiem ekologiczny, wygodnym i co bardzo istotne, przystępnym ekonomicznie rozwiązaniem problemu uzyskiwania ciepła dla potrzeb domu czy każdego innego budynku użytkowego, w jakim mają działać ludzie. Pewnym problemem zawsze pozostaje kwestia bezpieczeństwa i czystości takich systemów i chociaż nowoczesne kotły co są bardzo bezpieczne, a ich czystość nie jest realnym problemem, warto się zastanowić nad zapewnieniem sobie, rodzinie oraz współpracownikom maksimum bezpieczeństwa oraz odpowiedni poziom wygody. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Czym grozi brak troski o dobry materac?

Czym grozi brak troski o dobry materac?

Kiedy należy wymienić materac? Choć eksperci uważają, że już po kilku latach użytkowania warto zastanowić się nad jego zmianą, analizując poczynania naszych rodaków trudno nie odnieść wrażenia, że nie wszyscy przywiązują do tego zalecenia aż tak dużą wagę. Wcale nie brakuje osób, które potrafią spać na jednym materacu po kilkanaście lat. Jak zatem wytłumaczyć ten fenomen? (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Wózki spacerowe dla dzieci – o czym pamiętać podczas kupna?

Wygodny wózek spacerowy to spore ułatwienie dla rodzica – lekka konstrukcja, zwrotność oraz możliwość składania to tylko niektóre z licznych zalet jednych z najpopularniejszych modeli wózków. Spacerówki cieszą się dużą popularnością również ze względu na ich zwrotność. Decydując się na kupno takiego modelu wózka powinniśmy uwzględnić szereg aspektów, aby zapewnić dziecku i sobie najwygodniejszą opcję.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending