Connect with us

CIEKAWE

Meble restauracyjne – co wybrać?

Wiosna to czas, w którym managerowie restauracji przygotowują się do sezonu letniego. W lokalach, w których możliwe jest zaaranżowanie ogrodu letniego to szczególnie ważny czas. Przed managerami stoi trudne zadanie znalezienia odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko zapewnią gościom wygodę, ale także swoim wyglądem będą zachęcać do wizyty właśnie w tej konkretnej restauracji czy kawiarni. Jakie meble wybrać?

Cechy idealnych mebli do restauracji

Szukając mebli do restauracji managerowie muszą przede wszystkim być świadomi, że takie elementy każdego dnia będą silnie eksploatowane. Dodatkowo, jeśli mają być to elementy aranżacji ogrodów letnich czy tarasów konieczne jest wybranie kolekcji mebli odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest też odpowiednie profilowanie mebli – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wygodę i komfort.

Meble do ogrodów letnich

Wśród najczęściej szukanych mebli wymienia się meble do ogrodów letnich. Meble restauracyjnedo ogrodu muszą być wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne: silne promieniowanie UV, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Wśród wielu interesujących propozycji zdecydowana większość managerów wybiera meble technorattanowe, odznaczające się dużą odpornością na uszkodzenia, jak i wspaniałym designem. Dzisiaj technorattan zyskał nowe życie – projektanci zadbali o to, aby każdy element udostępnianych kolekcji zachwycał i zapewniał wygodę. W kolekcjach znajdziemy elementy takie jak sofy narożne, fotele, krzesła, sofy.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Kolekcje technorattanowe tworzone są na podstawie aluminiowych stelaży. Tworzywo to malowane jest proszkowo, co zabezpiecza je przed wnikaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium sprawia też, że finalna waga mebla jest bardzo niska.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie

Szukasz sali szkoleniowej w Warszawie? Stawiasz na najwyższą jakość usług? Postaw na sale szkoleniowe w Warszawie należące do Automobilklubu Polski. To aż siedem nowoczesnych sal wyposażonych w klimatyzację. Ich powierzchnia waha się od dwudziestu do nawet ponad trzystu metrów kwadratowych, co sprawia, że mogą one pomieścić od dziesięciu do dwustu pięćdziesięciu osób. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jak poprawnie składać życzenia na dowolne okazje – 5 praktycznych porad ułatwiających składanie życzeń!

Czego życzyć bliskiej osobie z okazji nadchodzących urodzin, imienin, narodzin dziecka lub awansu w pracy? Co powiedzieć i jak się zachować w tej wyjątkowej chwili? Czym zaskoczyć adresata? Wbrew pozorom składanie życzeń nie należy do prostych czynności, wiele z nas ma problem nie tylko z jakością samej przemowy, ale też i sposobem przekazywania życzeń. Niżej umieściliśmy kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym składanie życzeń stanie się o wiele bardziej prostsze. Skorzystaj z nich przy najbliższej możliwej okazji!

(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Czy Gurmar wspomaga odchudzanie?

Gymnema sylvestre liście cenione są za swoje właściwości już od pokoleń. Były one wykorzystywane podczas leczenia wielu rozmaitych schorzeń np. cukrzycy, astmy, osteoporozy, a także wielu innych. Nie każdy jednak wie, że gurmar doskonale wpływa na proces odchudzania. Jest to idealna opcja dla tych, którzy borykają się z nadwagą i nie mają pomysłu na to, jak ją wyeliminować.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending