Connect with us

Technologia

Możliwości jakie daje SketchUp

SketchUp co to jest – osoby, które jeszcze nie zetknęły się z tym programem nie znają jego ogromnych możliwości, nie wiedzą, że ten program umożliwi im trójwymiarowe modelowanie.

SketchUp co to jest: poznajmy go bliżej

SketchUp co to jest takie pytanie może zadawać bardzo wiele osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktów z projektowaniem. SketchUp to bowiem program komputerowy przeznaczony do modelowania trójwymiarowego. Program jest uniwersalny o wszechstronny, branż, w których jest wykorzystywany jest naprawdę bardzo dużo. Korzystają z niego takie branże jak: projektowanie wnętrz, architektura, mechanika, projektowanie krajobrazu. Korzysta z niego również kinematografia i programiści, którzy zajmują się tworzeniem gier komputerowych. Program może zostać wykorzystany także przez osoby, które zajmują się wykonywaniem mebli na wymiar. Do wizualizacji projektowania wnętrz, ogrodów, grafiki 3D jest to program niemal idealny. Wizualizacji i modelowania w programie SketchUp plus Vray można nauczyć się na naszych kursach online. Na kursach online, które proponujemy można zapoznać się także z możliwościami jakie daje SketchUp LayOut. To wersja programu, która łączy wizualizację z tworzeniem prostych rysunków technicznych.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o programie SketchUp?

Do wyboru są aż 3 wersje programu SketchUp. Jedna z nich jest aplikacją internetową, którą można pobrać z strony programu. Aplikacja internetowa ma niewielkie możliwości, można wykorzystać ją do tworzenia mało skomplikowanych projektów, raczej więc korzystają z niej amatorzy. Dla amatorów przeznaczona jest wersja SketchUp Make. Wersja jest bezpłatna, ma więc pewne ograniczenia. Do użytku komercyjnego przeznaczona jest trzecia, płatna wersja programu: SketchUp Pro. Jest to wersja programu z największymi możliwościami.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Szkolenia i kursy bez konieczności wychodzenia z domu!

Nowoczesne kursy i szkolenia dostępne w sieci na platformach e-learningowych to świetna alternatywa dla kursów prowadzonych w salach, aulach czy na dużych halach widowiskowych. Dzięki kursom możliwe jest uczenie się kiedy mamy na to czas i ochotę – to także świetna okazja do tego, aby znacząco poprawić naszą sytuację na rynku pracy.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Własny blog – daj poznać się światu!

Własny blog to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z karierą w Internecie – wiele znanych osób właśnie w ten sposób rozpoczynało własną działalność w sieci, którą później z czasem rozbudowali. Własny blog to dobry początek, aby zapoznać się z zasadami działania stron internetowych i stopniowe rozbudowywanie społeczności skupionej wokół naszej osoby. O czym pamiętać zakładając własny blog?

(więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….