Connect with us

Technologia

Możliwości jakie daje SketchUp

SketchUp co to jest – osoby, które jeszcze nie zetknęły się z tym programem nie znają jego ogromnych możliwości, nie wiedzą, że ten program umożliwi im trójwymiarowe modelowanie.

SketchUp co to jest: poznajmy go bliżej

SketchUp co to jest takie pytanie może zadawać bardzo wiele osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktów z projektowaniem. SketchUp to bowiem program komputerowy przeznaczony do modelowania trójwymiarowego. Program jest uniwersalny o wszechstronny, branż, w których jest wykorzystywany jest naprawdę bardzo dużo. Korzystają z niego takie branże jak: projektowanie wnętrz, architektura, mechanika, projektowanie krajobrazu. Korzysta z niego również kinematografia i programiści, którzy zajmują się tworzeniem gier komputerowych. Program może zostać wykorzystany także przez osoby, które zajmują się wykonywaniem mebli na wymiar. Do wizualizacji projektowania wnętrz, ogrodów, grafiki 3D jest to program niemal idealny. Wizualizacji i modelowania w programie SketchUp plus Vray można nauczyć się na naszych kursach online. Na kursach online, które proponujemy można zapoznać się także z możliwościami jakie daje SketchUp LayOut. To wersja programu, która łączy wizualizację z tworzeniem prostych rysunków technicznych.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o programie SketchUp?

Do wyboru są aż 3 wersje programu SketchUp. Jedna z nich jest aplikacją internetową, którą można pobrać z strony programu. Aplikacja internetowa ma niewielkie możliwości, można wykorzystać ją do tworzenia mało skomplikowanych projektów, raczej więc korzystają z niej amatorzy. Dla amatorów przeznaczona jest wersja SketchUp Make. Wersja jest bezpłatna, ma więc pewne ograniczenia. Do użytku komercyjnego przeznaczona jest trzecia, płatna wersja programu: SketchUp Pro. Jest to wersja programu z największymi możliwościami.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy jest przydatnym narzędziem marketingowym oraz zdecydowanie pomaga dotrzeć do większej ilości klientów. Jednakże, żeby tak było sklep on-line musi być odpowiednio zaprojektowany i stworzony z myślą o kupujących. Jak tego dokonać?
(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Dom, który zapewni Ci wygodę i komfort!

Decydując się na kupno własnego mieszkania czy domu jesteśmy przygotowani na to, że konieczne będzie zaciągnięcie kredytu. Mało z nas jednak zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie ceny oferowane przez deweloperów są naprawdę wysokie, przez co sam kredyt może znacząco przekroczyć zakładany czas spłaty! Czy istnieją alternatywy dla niemożliwie drogich propozycji wielkich firm? Okazuje się, że tak! (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Maszyny czyszczące – rodzaje

Maszyny czyszczące na bieżąco czyszczą i osuszają powierzchnię, po której się poruszają. Dzięki temu już jeden przejazd wystarczy aby posadzka lśniła czystością. W zależności od typu posadzki do wyboru jest kilka rodzai chemii, różne rodzaje szczot oraz padów. Maszyny czyszczące dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: kablowe i bateryjne. (więcej…)

Continue Reading

Trending