Connect with us

Zdrowie i Uroda

Nietypowy prezent

W ciągu roku kalendarzowo mamy mnóstwo okazji, żeby obdarować bliskie nam osoby wyjątkowym prezentem. Co wybrać? Kurs spadochronowy a może najnowszy elektroniczny gadżet?

Prezent idealnie dopasowany

Podarunek musi sprawiać przyjemność przede wszystkim osobie, którą chcemy obdarować dlatego kurs spadochronowy będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika sportów ekstremalnych. Zanim zdecydujemy się na zakup kursu spadochronowego dowiedzmy się przede wszystkim czy osoba, której chcemy sprawić przyjemność nie cierpi przypadkiem na lęk wysokości czy przestrzeni. W innym przypadku możemy jej zafundować traumę na całe życie zamiast pięknych wspomnień, a tego przecież byśmy nie chcieli. Jeżeli nasz solenizant nie lubi latać możemy zamienić kurs spadochronowy na jazdę sportowym samochodem czy na wypad na strzelnicę

Kondycja i zdrowie

Niestety sporty ekstremalne nie są rozrywką dla każdego… Zanim zdecydujemy się na taki wypad sprawdźmy czy żaden z uczestników niemedycznych przeciwwskazań do takich szalonych wypraw. W innym przypadku zamiast przyjemności może czekać nas nieprzyjemna wizyta w szpitalu, a w ekstremalnych przypadkach nawet śmierć. A nie takie ekstremalne przeżycia czeka większość z nas…

Jak zorganizować takie wydarzenie? Jak zapisać się na kurs?

Jeszcze kilka lat temu skoki ze spadochronem czy nurkowanie były sportami zarezerwowanymi dla bardzo nielicznej grupy. Jednak z roku na rok tanieją kursy, jak i sprzęt. A zatem sporty ekstremalne dostępne są dla szerszej grupy miłośników mocnych wrażeń, za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Pamiętajmy, jednak że tanio nie zawsze znaczy dobrze. decydując się na uprawianie takich dyscyplin sportu stawiamy na szali nie tylko nasze zdrowie, ale i życie. Dlatego nie warto oszczędzać na sprzęcie czy wyszkoleniu. To właśnie one są gwarantami naszego bezpieczeństwa.

Dlatego, zanim zapiszemy się na kurs podstawowy sprawdzimy szkołę i samego instruktora. Jakimi opiniami cieszą się wśród byłych już kursantów. Czy posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia. Nie bójmy się zadawania pytań. Tutaj chodzi o nasze bezpieczeństwo i to my na kursie mamy czuć się bezpiecznie i komfortowo. A instruktor i szkoła mają obowiązek nam to zapewnić.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Dior perfumy damskie – kto je kupuje

Dior to marka kojarząca się z luksusem, a produkty są gustowne i ekskluzywne. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Akryl – sposób na trwały manicure

Zadbane i piękne dłonie to atrybut kobiecości. Kobiety chcą mieć również piękne i efektowne paznokcie. W tym celu najlepiej udać się do profesjonalnego salonu stylizacji paznokci i zdecydować się na jedną z metod stylizacji. Jedną z popularniejszych jest wykorzystanie akrylu.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Sklep z bielizną – Gdzie udać się po idealny prezent dla partnerki?

Co prawda, Walentynki są już za nami, ale romantyczne prezenty są modne przez cały rok. Dlatego, jeżeli szukasz upominku dla swojej partnerki na urodziny lub z innej okazji powinieneś z pewnością postawić na coś zmysłowego, co sprawi, że poczuje się naprawdę wyjątkowo. Jeżeli brakuje Ci pomysłu na idealny prezent, zapoznaj się z poniższym tekstem!
(więcej…)

Continue Reading

Trending