Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne trendy i możliwości – czyli domy szkieletowe

Na pewno nie jedna osoba miała okazję słyszeć już co nieco na temat domów szkieletowych. Warto się nimi zainteresować, ponieważ domy szkieletowe to nowości na rynku, która cieszy się sławą już kilka lat i coraz więcej osób decyduje się na tą formę budowy własnego domu, bo w końcu zrozumiano, jak wygląda cała konstrukcja domu.

Sprawdzona technika

Nie ma się czego obawiać, jeśli ktoś myśli nad tym, czy domy szkieletowe to dobry wybór. Cała konstrukcja wykonywana jest w odpowiedni sposób, zabezpieczona, dom zostaje ocieplony i wykończony w taki sposób, że niczym nie różni się od sąsiadujących domów murowanych. Wiele lat używa się tej techniki i osoby, które mieszkają w domach szkieletowych są bardzo zadowolone.

 

Domy szkieletowe – oferty producentów

Na rynku jest bardzo wielu producentów domów szkieletowych i oferują oni od razu projekt i budowę domu według projektów. Taka oferta jest standardowa, ponieważ w fabryce pod danych projekt przygotowywany jest cały szkielet domu, który później jest budowany przez ekipę budowlaną we wskazanym miejscu. Dom może powstać maksymalnie do 6 miesięcy i jest to wtedy etap zwany „pod klucz”, jeśli klient będzie zainteresowany tym, aby prace zakończyć na takim etapie.

Według wielu osób osób i według wielu opinii domy szkieletowe to bardzo dobre budownictwo i jakość, która może posłużyć na wiele, wiele lat. Domy szkieletowe oczywiście budowane są z drewna, ale jest to drewno najlepszej jakości w odpowiedni sposób zabezpieczone. Z czasem tylko trzeba poprawiać te zabezpieczenia, bo z biegiem lat w każdym domu konieczne są poprawki.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Znajdź piękny parasol na taras

Kupno parasola ogrodowe na taras czy do ogrodu nie jest dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Zmieniają się jednak powody, dla których chcemy posiadać taki produkt  strefie relaksu. Do niedawna głównym czynnikiem była oczywiście chęć odpoczynku w cieniu. Dzisiaj coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze szkodliwości promieniowania UV.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak wybrać dobre materace do spania?

Obserwując rynek na pewno zauważymy, że do wyboru mamy najróżniejsze łóżka do swojej sypialni. Jak pośród tylu wspaniałych modeli wybrać najbardziej idealne, wygodne łóżko, które wpasuje się do wnętrz naszej sypialni? A jak wybrać dobre materace do spania, które zapewnią nam komfortowy sen?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Relaks blisko domu – zorganizuj przestrzeń ogrodu

Jak sprawić, aby nasz ogród stał się miejscem wypoczynku dla wszystkich domowników? Okazuje się, że nie jest to trudne. Wybierając odpowiadające nam meble ogrodowe oraz liczne dodatki bez trudu zaaranżujemy miejsce do relaksu, z którego będziemy korzystać, kiedy przyjdzie nam na to ochota.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending