Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne trendy i możliwości – czyli domy szkieletowe

Na pewno nie jedna osoba miała okazję słyszeć już co nieco na temat domów szkieletowych. Warto się nimi zainteresować, ponieważ domy szkieletowe to nowości na rynku, która cieszy się sławą już kilka lat i coraz więcej osób decyduje się na tą formę budowy własnego domu, bo w końcu zrozumiano, jak wygląda cała konstrukcja domu.

Sprawdzona technika

Nie ma się czego obawiać, jeśli ktoś myśli nad tym, czy domy szkieletowe to dobry wybór. Cała konstrukcja wykonywana jest w odpowiedni sposób, zabezpieczona, dom zostaje ocieplony i wykończony w taki sposób, że niczym nie różni się od sąsiadujących domów murowanych. Wiele lat używa się tej techniki i osoby, które mieszkają w domach szkieletowych są bardzo zadowolone.

 

Domy szkieletowe – oferty producentów

Na rynku jest bardzo wielu producentów domów szkieletowych i oferują oni od razu projekt i budowę domu według projektów. Taka oferta jest standardowa, ponieważ w fabryce pod danych projekt przygotowywany jest cały szkielet domu, który później jest budowany przez ekipę budowlaną we wskazanym miejscu. Dom może powstać maksymalnie do 6 miesięcy i jest to wtedy etap zwany „pod klucz”, jeśli klient będzie zainteresowany tym, aby prace zakończyć na takim etapie.

Według wielu osób osób i według wielu opinii domy szkieletowe to bardzo dobre budownictwo i jakość, która może posłużyć na wiele, wiele lat. Domy szkieletowe oczywiście budowane są z drewna, ale jest to drewno najlepszej jakości w odpowiedni sposób zabezpieczone. Z czasem tylko trzeba poprawiać te zabezpieczenia, bo z biegiem lat w każdym domu konieczne są poprawki.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Luksusowy ogród – Twoja własna ostoja

Ogrody otaczające nowo powstałe domy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród starannie dobranych elementów próżno szukać niefunkcjonalnych dodatków czy niewygodnych mebli. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu każda wizyta w ogrodzie może stać się kojącym doznaniem, które pozwoli Ci odprężyć się i znaleźć równowagę. Jakich mebli i dodatków nie może zabraknąć w urządzonym ze smakiem, ekskluzywnym ogrodzie? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź inspiracje na patio ogrodowe

Jak odpocząć we własnym domu? Relaks, niekoniecznie związany z dalekimi podróżami, możemy podarować sobie każdego dnia. Nasz dom powinien być miejscem, który kojarzy nam się z bezpieczeństwem i odprężeniem. Najlepszym miejscem na relaks blisko domu jest własny ogród lub taras. Jak zaaranżować taką przestrzeń?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Lampy muszą być

Lampy muszą być

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj dom bez oświetlenia. Światło sprawia, że możemy bez ograniczeń funkcjonować również wówczas, gdy nastanie zmrok. Obecnie lampy to jednak nie tylko funkcja praktyczna. Są bowiem tak ładne, że sprawdzają się też w charakterze ozdób. Dlatego dobrze jest wybrać lampę, która będzie współgrała z pomieszczeniem, w którym ma się znaleźć. Na szczęście producenci zapewniają swoim klientom naprawdę szeroki wybór. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending