Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki do łazienki – piękno i parametry techniczne

Płytki do łazienki - piękno i parametry techniczne

Płytki do łazienki możemy spotkać zarówno w formie rozwiązań układanych na podłodze, jak i w formie płytek ściennych. Jest to zresztą jedno z nielicznych pomieszczeń, w których układanie płytek na ścianie nie tylko nie wyszło z mody, ale również nadal dotyczy nie jednej, ale wszystkich ścian.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że egzemplarze tworzone z myślą o łazience odznaczają się podwyższoną odpornością na działanie wilgoci. Płytki do łazienki ścienne i podłogowe chronią pomieszczenie, ułatwiają też jego utrzymanie w czystości.

Mówiąc o zaletach płytek ceramicznych sprawiających, że mamy z nimi do czynienia w łazience, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że na pierwszy plan wysuwają się szeroko rozumiane kwestie techniczne. Czy jednak oznacza to, że płytki w tym pomieszczeniu nie są wybierane także ze względu na swoje walory wizualne? O tym, że są one ważne można przekonać się choćby analizując zainteresowanie, jakie wzbudzają płytki hiszpańskie. Potwierdza ono, że wizualna atrakcyjność płytek także jest w cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.

Dom i Wnętrze

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Bez względu na to, czy o zakupie kafelków myślimy w kontekście odwiedzenia sklepu internetowego, czy stacjonarnego, powinniśmy unikać kilku błędów. Które z nich są popełniane najczęściej, a tym samym powinny być w szczególny sposób brane pod uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy warto kupić drzwi balkonowe przesuwne?

Nowy dom oferuje wiele nowych możliwości. To również budynek, który od inwestora wymaga podjęcia wielu nowych decyzji. M.in. tych odnoszących się do drzwi, jakie będą wychodzić na taras. Warto poddać analizie drzwi balkonowe przesuwne. Czy warto je faktycznie zakupić dla siebie?  (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zabudowa altany przed wiatrem – co wykorzystać?

Funkcjonalna zabudowa altany przed wiatrem to element, który warto przemyśleć przed rozpoczęciem sezonu ogrodowego czy tarasowego. Wykorzystanie altany jest dzisiaj powszechne – rozwiązanie to ma wiele zalet i znacząco podnosi estetykę otoczenia. Jakie rozwiązania w przypadku altany wykorzystać, aby odpoczywać wygodniej? (więcej…)

Continue Reading

Trending

tarasowy stół rozkładany balkonowa poduszka pled ozdobny