Connect with us

Dom i Wnętrze

Pokój dzienny w stylu glamour

Styl glamour oferuje nam wiele ciekawych możliwości. Jest to bardzo fajna propozycja dla osób, które lubią strojne i dekoracyjne wnętrza. Ten trend idealnie pasuje do pokoju dziennego. O czym należy pamiętać podczas urządzania pokoju dziennego w stylu glamour?

Meble Gama do ciemnego wnętrza

Glamour lubi ciemne kolory. Bez problemu uda nam się do tego dobrać odpowiednie meble Gama. Przy czym w pierwszej kolejności zdecydujmy się na kolor na ściany. Może to być granat, który pięknie eksponuje się przy jasnych meblach. Można także zdecydować się na coś bardziej odważnego – kolor czarny. Przy czym jest to dobra propozycja do pomieszczeń, które są duże, a do tego są dobrze oświetlone. Czasem w salonach są duże okna tarasowe, które przepuszczają dużą ilość światła dziennego, więc w takich pomieszczeniach kolor czarny będzie się ciekawie prezentował. Chociaż warto go przełamac innym kolorem, jak np. białym.

 

Pokój dzienny w jasnych kolorach

Glamour oferuje ogromną różnorodność. Można więc z powodzeniem zdecydować się na jasny pokój dzienny. Ciekawie prezentuje się kolor…biały. Chociaż wiele osób uważa, że jest to nudna propozycja, która wykorzystywana jest przez wiele osób. Może tak jest faktycznie, ale wystarczy do tego dobrać odpowiednie dodatki, aby całe wnętrze zyskało. Może srebrne, połyskujące dodatki pod postacią ozdobnej lampy zawieszonej pod sufitem? A moze złote gałki przy drzwiach od szafy i komody? Propozycji jest naprawdę wiele, więc bez problemu uda nam się urządzić jasne i oryginalne wnętrza. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Doświadczony adwokat – czy okaże się pomocny w sprawie rozwodowej?

 

Decydując się na złożenie papierów rozwodowych warto odpowiednio przygotować się do samej rozprawy oraz tego, jak może ona wyglądać. W zależności od stopnia skomplikowania sprawy może okazać się, że pomocny może być adwokat. Specjaliści od spraw rodzinnych zaproponują nam swoją pomoc, doświadczenie i wiedzę na sali sądowej. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Okna balkonowe przesuwne i inne do domu

Nie łatwo jest wybrać okna balkonowe przesuwne i inne do domu. W szczególności, jeżeli spojrzymy na ofertę, jaka jest dostępna na rynku. Co należy wziąć pod uwagę, jeżeli będziemy oglądać stolarkę okienną? Jakie rodzaje okien w obecnych czasach dostępne są na rynku? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować kuchnię w bloku?

Małe, ale własne. Posiadanie własnego, nawet małego mieszkania na osiedlu może sprawić nieskrywaną radość. Podejdźmy w odpowiedni sposób do aranżacji całej, dostępnej powierzchni. Jak zaprojektować kuchnię w małym mieszkaniu? Oto kilka cennych podpowiedzi. (więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….