Connect with us

Technologia

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy jest przydatnym narzędziem marketingowym oraz zdecydowanie pomaga dotrzeć do większej ilości klientów. Jednakże, żeby tak było sklep on-line musi być odpowiednio zaprojektowany i stworzony z myślą o kupujących. Jak tego dokonać?

Firma zewnętrzna.

Projektowanie sklepów internetowych warto zlecić firmom zewnętrznym, najlepiej takim które mogą pochwalić się dobrym portfolio. Warto przed wybraniem odpowiedniej firmy zrobić wcześniej reseach, ponieważ niekompetentny lub niesprawdzony wykonawca może przyczynić się do strat w przyszłych zyskach.

Sprawny interfejs i intuicyjna obsługa.

Warto wziąć pod uwagę fakt, że czasami mniej znaczy więcej i tą zasadą kierować się podczas projektowania sklepów internetowych. Strona główna powinna zachęcać do zapoznania się z ofertą sklepu on-line, a podstrony i ich obsługa powinny być jasne nawet dla laików. Niejasne instrukcje albo problemy z odnalezieniem właściwego produktu mogą przyczynić się do porzucenia zamiaru kupna towaru przez potencjalnego klienta.

Zgrabne opisy i podane rozmiary.

Kupując przez internet ludzie nie mają możliwości oglądnięcia towaru, w związku z tym muszą polegać na opisach prezentowanych na stronie. Warto więc zadbać, żeby były one jak najtreściwsze, a w przypadku odzieży i obuwia należy prawidłowo opisać rozmiarówkę. Ustrzeże to przed ewentualnymi reklamacjami niezadowolonych klientów.

Projekt inny, niż wszystkie.

Projektowanie sklepów internetowych to nie łatwe zadanie, ponieważ w świeży i pomysłowy sposób musimy przedstawić coś sprawdzonego. Z jednej strony prosta i intuicyjna obsługa, z drugiej przyciągające oko szczegóły oraz pomysłowa strona sprawią, że klient na pewno zapamięta nasz sklep internetowy.

Kupowanie przez internet nie jest już fanaberią, a coraz częściej wymaganą usługą. W ten sposób można zamówić wszystko – począwszy od artykułów spożywczych, przez chemię gospodarczą a na różnych usługach skończywszy. W związku z tym przedsiębiorcy powinni zainwestować w projektowanie sklepów internetowych, które już teraz są popularną formą robienia zakupów, a z biegiem czasu prawdopodobnie wyprą sklepy stacjonarne. Za kilka lat może być za późno, żeby dogonić konkurencję i utrzymać się na rynku.

Artykuł przygotowany na podstawie materiałów dostarcoznych przez agencję Iguana Studio

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Przedłużacz bębnowy

Przedłużacz bębnowy

Jako doświadczona firma ciesząca się uznaniem klientów oferujemy najlepsze przedłużacze bębnowe na rynku. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty znanych i cenionych producentów. Chcąc kupić przedłużacz bębnowy właśnie u nas, klienci mogą wybierać między produktami takich firm, jak BRENNENSTUHL, ELGOTECH, PAWBOL oraz PCE. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Projekt: drukarka w każdym domu

Założenie, że drukarka powinna znajdować się w każdym domu wcale nie jest na wyrost – bardzo często okazuje się, że trzeba szybko coś wydrukować a drukarki nie ma. Wtedy zaczyna się poszukiwanie takiej drukarki wśród znajomych albo na mieście. W dzień powszedni zazwyczaj nie będzie z tym problemu – gorzej jednak w weekend. Warto zatem, aby każdy posiadał drukarkę oraz tusze.
(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Możliwości jakie daje SketchUp

SketchUp co to jest – osoby, które jeszcze nie zetknęły się z tym programem nie znają jego ogromnych możliwości, nie wiedzą, że ten program umożliwi im trójwymiarowe modelowanie.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending