Connect with us

Motoryzacja

Przegląd zalet płyty poślizgowej

Przegląd zalet płyty poślizgowej

Płyta poślizgowa jest urządzeniem mechanicznym, którego kluczowe zadanie polega na destabilizacji toru jazdy pojazdu. Jest wykorzystywana do doskonalenia techniki jazdy i coraz częściej można ją spotkać w szkołach nauki jazdy, gdzie kandydaci na kierowców różnych kategorii są przygotowywani do egzaminu praktycznego.

Płyta poślizgowa Warszawa ma za zadanie symulowanie tego, co nieprzewidywalne. Znajdujący się na niej kierowca nie może przewidzieć, w którym kierunku zdestabilizuje się tor ruchu pojazdu, może więc poczuć się jak na trasie, na której panują trudne warunki atmosferyczne. Dzięki ćwiczeniom na płycie kursant rozpoznaje niebezpieczne sytuacja takie, jak choćby wpadnięcie w poślizg. Uczy się też, jak radzić sobie z nimi i wychodzić z nich obronną ręką. Płyta zwiększa jego sprawność, instruktorzy potwierdzają przy tym, że podnosi pewność siebie młodego kierowcy. Jest stosowana podczas kursów, wiele szkół organizuje jednak zajęcia na niej także z myślą o tych osobach, które mają już prawo jazdy, a teraz doskonalą swoje umiejętności.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z ofertą naszej szkoły na automobilklubpolski.pl.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Przygotowanie sali konferencyjnych na Bemowie

Przygotowanie sali konferencyjnych na Bemowie

Automobil Klub Polski, który funkcjonuje na warszawskim Bemowie to miejsce, gdzie można liczyć nie tylko na prowadzone na wysokim poziomie kursy na prawo jazdy, ale również świetne miejsce, w którym będzie można także liczyć na taką ofertę jak organizacja konferencji w Warszawie. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Znajdź idealne ubezpieczenie samochodu

Własny samochód to olbrzymie ułatwienie, szczególnie dla osób niemieszkających w dużych miastach czy też osób, które cenią sobie możliwość szybkiego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego. Posiadanie samochodu to jednak nie tylko przywileje, ale i obowiązki: poza corocznymi przeglądami technicznymi musimy również pamiętać o posiadaniu polisy OC. Czym jest ta polisa? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Sala wykładowa do wynajęcia

Sala wykładowa do wynajęcia

Przy wyborze sali konferencyjnej bądź na wykłady co będzie najważniejsze dla nas i uczestników z niej korzystających? Na pewno dużym plusem będzie odpowiednia lokalizacja, aby dojazd nie zajmował dużo czasu i nie sprawiał problemu. Ważne też będą warunki takie jak przestrzeń i technologia. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://xann.pl/sitemap poduszki balkonowe poduszka na meble tarasowe