Connect with us

Dom i Wnętrze

Schroń się przed słońcem w cieniu parasola

Zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej w naszym ogrodzie czy na tarasie nie sprawi żadnego problemu – wystarczy wybrać odpowiednie meble outdoorowe i dodatki. Taka przestrzeń może nam służyć na wiele sposobów: możemy tam pić kawę, wypoczywać, relaksować się z książką w dłoni, ale także podawać posiłki, pracować, spotykać się w gronie znajomych. Najważniejsze jest to, aby zapewnić sobie komfort i wygodę. Jakie elementy wybrać do naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Nowoczesne meble od producenta

Sercem punktu wypoczynkowego będą oczywiście meble ogrodowe – dobierzmy je do naszych potrzeb. Topowi producenci zaproponują nam meble wykonane z technorattanu, aluminium, rotangu, nowoczesne meble modułowe. Możliwości jest naprawdę sporo. Warto mieć na uwadze, że meble mają być nie tylko piękne, ale również trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Kupując konkretny komplet przyjrzyjmy mu się z bliska.

Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Parasol ogrodowy to nie tylko piękna ozdoba – to przede wszystkim funkcjonalny dodatek, który pozwoli nam skryć się w cieniu w czasie największych upałów. Nowoczesne parasole ogrodowe urzekają wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Wiele w tym zasługi samych projektantów, którzy oddają w ręce klientów produkty wysokiej klasy.

Czarny parasol ogrodowy to jeden z najchętniej wybieranych modeli – czasze takich parasoli tworzone są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że parasol ochroni nas nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale też przed deszczem. Czasze odchylane są w jednej lub w dwóch płaszczyznach – oznacza to możliwość dokładnego określenia kąta padania cienia. O odpowiednie ustawienie materiału czaszy dbają sprężyny naciągowe, które amortyzują silniejsze podmuchy wiatru.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jakie drzwi balkonowe przesuwne wybrać?

W wielu nowoczesnych projektach pojawia się na zewnątrz balkon lub taras, który pozwala na to, aby spędzić czas wspólnie z rodziną na świeżym powietrzy, kiedy tylko jest okazja i kiedy tylko pojawiają się ciepłe dni. Wyjście na taki taras musi zostać odpowiednio zaprojektowane, więc trzeba wybrać najlepsze drzwi balkonowe przesuwne.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dlaczego warto wybrać patelnię żeliwną?

Planując zakup patelni, warto przemyśleć zakup tej żeliwnej. Patelnie żeliwne są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także znacznie ułatwiają przygotowanie idealnie dosmażonych dań. Nie bez powodu są najchętniej wybierane przez profesjonalnych kucharzy. Jakie są zalety żeliwnej patelni i gdzie ją kupić?
(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Eleganckie elementy wyposażenia kuchni i jadalni

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami, również w kuchni czy jadalni. Wybierając konkretne garnki czy sztućce zapewniamy sobie nie tylko wygodę podczas przygotowywania posiłków, ale także pozytywne doznania estetyczne. Gdzie szukać najwyższej klasy produktów? Na jakie elementy zwracać szczególną uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending