Connect with us

Dom i Wnętrze

Schroń się przed słońcem w cieniu parasola

Zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej w naszym ogrodzie czy na tarasie nie sprawi żadnego problemu – wystarczy wybrać odpowiednie meble outdoorowe i dodatki. Taka przestrzeń może nam służyć na wiele sposobów: możemy tam pić kawę, wypoczywać, relaksować się z książką w dłoni, ale także podawać posiłki, pracować, spotykać się w gronie znajomych. Najważniejsze jest to, aby zapewnić sobie komfort i wygodę. Jakie elementy wybrać do naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Nowoczesne meble od producenta

Sercem punktu wypoczynkowego będą oczywiście meble ogrodowe – dobierzmy je do naszych potrzeb. Topowi producenci zaproponują nam meble wykonane z technorattanu, aluminium, rotangu, nowoczesne meble modułowe. Możliwości jest naprawdę sporo. Warto mieć na uwadze, że meble mają być nie tylko piękne, ale również trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Kupując konkretny komplet przyjrzyjmy mu się z bliska.

Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Parasol ogrodowy to nie tylko piękna ozdoba – to przede wszystkim funkcjonalny dodatek, który pozwoli nam skryć się w cieniu w czasie największych upałów. Nowoczesne parasole ogrodowe urzekają wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Wiele w tym zasługi samych projektantów, którzy oddają w ręce klientów produkty wysokiej klasy.

Czarny parasol ogrodowy to jeden z najchętniej wybieranych modeli – czasze takich parasoli tworzone są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że parasol ochroni nas nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale też przed deszczem. Czasze odchylane są w jednej lub w dwóch płaszczyznach – oznacza to możliwość dokładnego określenia kąta padania cienia. O odpowiednie ustawienie materiału czaszy dbają sprężyny naciągowe, które amortyzują silniejsze podmuchy wiatru.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Lampy muszą być

Lampy muszą być

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj dom bez oświetlenia. Światło sprawia, że możemy bez ograniczeń funkcjonować również wówczas, gdy nastanie zmrok. Obecnie lampy to jednak nie tylko funkcja praktyczna. Są bowiem tak ładne, że sprawdzają się też w charakterze ozdób. Dlatego dobrze jest wybrać lampę, która będzie współgrała z pomieszczeniem, w którym ma się znaleźć. Na szczęście producenci zapewniają swoim klientom naprawdę szeroki wybór. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak wybrać meble do małego pokoju?

Małe wnętrza nie są łatwe do urządzenia. Z pozoru takie zadanie wydawać by się mogło łatwe. Prawda jest jednak zupełnie inna. Im mniejsze pomieszczenie, tym większa trudność w rozplanowaniu wszystkich potrzebnych sprzętów. Jak rozsądnie wybierać meble do małego pokoju?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź piękny parasol na taras

Kupno parasola ogrodowe na taras czy do ogrodu nie jest dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Zmieniają się jednak powody, dla których chcemy posiadać taki produkt  strefie relaksu. Do niedawna głównym czynnikiem była oczywiście chęć odpoczynku w cieniu. Dzisiaj coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze szkodliwości promieniowania UV.

(więcej…)

Continue Reading

Trending