Connect with us

Zdrowie i Uroda

Szybkie, efektywne i zdrowe odchudzanie… Czy to możliwe?

Odchudzanie jest złożonym procesem. Nierzadko zdarza się, że intensywne treningi na siłowni, restrykcyjna dieta i pilnowanie się na każdym kroku nie są w stanie zagwarantować Ci pożądanych efektów. Jak usprawnić odchudzanie i sprawić, aby zrzucanie nadprogramowych kilogramów było naprawdę bezbolesne? Sprawdź!

Producent urządzeń odchudzających przychodzi z odsieczą!

Prostym i skutecznym sposobem na zwiększenie efektywności odchudzania jest wzbogacenie treningów o ćwiczenia na nowoczesnych urządzeniach do modelowania sylwetki. Marka Body Space, znany na całym świecie producent urządzeń odchudzających, wychodzi naprzeciw wymaganiom aktywnych osób oczekujących spektakularnych efektów. Maszyny skonstruowane przez wyspecjalizowanych specjalistów na pierwszy rzut oka przypominają klasyczne bieżnie, orbitreki czy rowerki o zabudowanej formie. Jednak istotna różnica między klasycznym sprzętem a urządzeniami Body Space tkwi w wewnętrznej budowie. Mięśnie zaangażowane w trening na urządzeniach Infra Red i Vacu Therm poddawane są działaniu podciśnienia i promieniowania podczerwonego. Na jakie efekty możesz liczyć?

Nie tylko spadek kilogramów…

Regularne treningi na innowacyjnym sprzęcie przynoszą ciału szereg korzyści. Widoczne zmniejszenie obwodów w najbardziej problematycznych miejscach jest tylko jedną z nich. Ćwicząc na urządzeniach Vacu Therm i Infra Red, możesz liczyć na redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia skóry, poprawę krążenia krwi i limfy, usprawnienie pracy układu sercowo-naczyniowego, poprawę wydolności organizmu i usunięcie toksyn.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – poznaj przeciwwskazania

Depilacja laserowa - poznaj przeciwwskazania

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów, z jakimi mamy obecnie do czynienia. Jego znakiem rozpoznawczym jest dokładność i trwałość efektu. Wiele osób decyduje się jednak na jego wykonanie również dlatego, że pozwala na usunięcie włosków także z tych miejsc, w których skóra jest szczególnie wrażliwa. Warto jednak pamiętać, że choć jest to zabieg bardzo atrakcyjny, nie każdy może pozwolić sobie na jego wykonanie. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Gdzie zrobić Nifty

Gdzie zrobić Nifty

Badania genetyczne są u nas wykonywane coraz częściej. Coraz więcej kobiet chce wiedzieć, czy z ich maluchem jest wszystko w porządku. Na szczęście dzisiaj dostępne są również w pełni bezpieczne badania genetyczne, których wykonanie jest bardzo proste. Do takich zalicza się między innymi test Nifty, który charakteryzuje się bardzo wysokim prawdopodobieństwem uzyskanych wyników. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

USG 4D i jego specyfika

USG 4D i jego specyfika

USG trójwymiarowe w czasie rzeczywistym znane też jako USG 4D to badanie pozwalające na obserwowanie płodu, jego ułożenia oraz reakcji w konkretnym momencie. Dzięki temu na ekranie komputera można oglądać już nie zdjęcia, ale film pokazujący, jaka jest aktywność płodu w trakcie wykonywania badania. Wykonuje się je przede wszystkim po to, aby przyspieszyć diagnozę wad wrodzonych oraz niektórych chorób genetycznych. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending