Connect with us

Dom i Wnętrze

Zabudowa altany przed wiatrem – co wykorzystać?

Funkcjonalna zabudowa altany przed wiatrem to element, który warto przemyśleć przed rozpoczęciem sezonu ogrodowego czy tarasowego. Wykorzystanie altany jest dzisiaj powszechne – rozwiązanie to ma wiele zalet i znacząco podnosi estetykę otoczenia. Jakie rozwiązania w przypadku altany wykorzystać, aby odpoczywać wygodniej?

Funkcjonalna zabudowa altany przed wiatrem i słońcem

Nowoczesne altany ogrodowe to praktyczna forma zadaszenia, która pozwala na korzystanie z uroków lata nawet w najbardziej upalne dni. Altany w formie pergoli mogą być wykorzystywane zarówno na tarasach, jak i w ogrodach – ich modułowa konstrukcja pozwoli na precyzyjne wyznaczenie przestrzeni wypoczynkowej. Jak osłonić taras przy pomocy pergoli?

Nowoczesne altany ogrodowe wznoszone są z elementów aluminiowych – konstrukcja jest stabilna, zabezpieczona przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Na jej szczycie znajduje się ruchomy dach wykonany z aluminiowych lameli – mogą się one obracać wokół własnej osi. Tak skonstruowany dach pozwala na decydowanie o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Altanki posiadają również zintegrowaną rynnę, która pozwala na odprowadzanie deszczówki poza obręb tarasu. Zabudowa altany przed wiatrem to dodatkowe zagadnienie, którym warto się zainteresować – dzięki odpowiednim elementom możliwe stanie się podniesienie komfortu wypoczynku.

Zabudowa altany przed wiatrem – funkcjonalne rolety i ścianki

Zabudowa altany przed wiatrem możliwa jest poprzez wykorzystanie dedykowanych rolet bocznych i ścianek frontowych. Rozwiązanie takie pozwala nie tylko na większą ochronę przed silniejszymi podmuchami wiatru, ale również na większą prywatność. Rolety tworzone są z trwałej przędzy tekstylnej, zabezpieczonej przed ścieraniem, uszkodzeniami mechanicznymi czy działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ciepły montaż okien – korzystne rozwiązanie dla przyszłości

Ciepły montaż okien to nowoczesne rozwiązanie, które wypiera tradycyjne metody, jakie stosowane były do niedawna. Tzn. – dzisiaj klient sam może wybrać to, jak dokładnie zostanie zamontowana nowo zakupiona stolarka okienna. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Bez względu na to, czy o zakupie kafelków myślimy w kontekście odwiedzenia sklepu internetowego, czy stacjonarnego, powinniśmy unikać kilku błędów. Które z nich są popełniane najczęściej, a tym samym powinny być w szczególny sposób brane pod uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Trending