Connect with us

CIEKAWE

Ciągniki używane – MANual  

MAN to niemiecka firma posiadająca bardzo dobre i wytrzymałe ciężarówki do różnorodnego użytku. Przede wszystkim służą one w transporcie długodystansowym, ale również odgrywają kluczową rolę w firmach budowlanych. Ze względu na swoje parametry i wytrzymałość przedsiębiorcy często decydują się na ciągniki używane. MANual jest potoczną nazwą połączenia firmy MAN z świetnym systemem zmiany biegów, który w ciągnikach tej firmy funkcjonuje na najwyższym poziomie. Umożliwia szybkie, bezawaryjne zrywy, które przydają się na budowie jak żadne inne.

 

Dlaczego warto postawić na używane ciągniki firmy MAN?

 

Używane ciągniki siodłowe same w sobie są dobrą inwestycja. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie ich szukać! Ciągniki używane MAN są bardzo dobre ze względu na jakość tej niemieckiej firmy. Zawsze wybierając samochody ciężarowe w stanie używanym warto jest stawiać na znane, światowe firmy takie jak MAN. Są one stworzone do używalności przez miliony kilometrów o czym świadczą różnorodne badania.

 

Co prawda istnieje również wiele innych opcji, które pozwalają na zdobycie pojazdów tego typu. Oczywiście często wielu kierowników firm przewozowych zastanawia się nad zakupem pojazdów nowych. Jednak większość z nich dość szybko rezygnuje z tej opcji decydując się właśnie na zakup samochodów ciężarowych w formie używanej. Jest to o wiele bardziej opłacalna forma finansowania pojazdów, którą nawet można wziąć na kredyt bądź opłacalne raty. Wtedy nawet używany samochód ciężarowy jest w stanie na siebie zarabiać z miesiąca na miesiąc. Po zakończeniu spłacania rat przedsiębiorca posiada już ,,na czysto” własny pojazd, którym może dalej jeździć, bądź sprzedać go zarabiając na tym pieniądze.

 

Podsumowanie

 

Używane ciągniki siodłowe MAN są bardzo dobrym wyborem. Przed zakupem ich w formie używanej mimo wszystko zawsze warto zabrać samochód do niezależnej stacji diagnostycznej aby sprawdzić czy sprzedawca nie chce ukryć żadnych usterek. Inną opcją jest zakup pojazdu u zaufanego dealera jak Grupa DBK.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/przeglad-motocykla/ https://beesafe.pl/kontakt/ https://beesafe.pl/porady/kara-za-nieprzerejestrowanie-samochodu/