Connect with us

CIEKAWE

Ciągniki używane – MANual  

MAN to niemiecka firma posiadająca bardzo dobre i wytrzymałe ciężarówki do różnorodnego użytku. Przede wszystkim służą one w transporcie długodystansowym, ale również odgrywają kluczową rolę w firmach budowlanych. Ze względu na swoje parametry i wytrzymałość przedsiębiorcy często decydują się na ciągniki używane. MANual jest potoczną nazwą połączenia firmy MAN z świetnym systemem zmiany biegów, który w ciągnikach tej firmy funkcjonuje na najwyższym poziomie. Umożliwia szybkie, bezawaryjne zrywy, które przydają się na budowie jak żadne inne.

 

Dlaczego warto postawić na używane ciągniki firmy MAN?

 

Używane ciągniki siodłowe same w sobie są dobrą inwestycja. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie ich szukać! Ciągniki używane MAN są bardzo dobre ze względu na jakość tej niemieckiej firmy. Zawsze wybierając samochody ciężarowe w stanie używanym warto jest stawiać na znane, światowe firmy takie jak MAN. Są one stworzone do używalności przez miliony kilometrów o czym świadczą różnorodne badania.

 

Co prawda istnieje również wiele innych opcji, które pozwalają na zdobycie pojazdów tego typu. Oczywiście często wielu kierowników firm przewozowych zastanawia się nad zakupem pojazdów nowych. Jednak większość z nich dość szybko rezygnuje z tej opcji decydując się właśnie na zakup samochodów ciężarowych w formie używanej. Jest to o wiele bardziej opłacalna forma finansowania pojazdów, którą nawet można wziąć na kredyt bądź opłacalne raty. Wtedy nawet używany samochód ciężarowy jest w stanie na siebie zarabiać z miesiąca na miesiąc. Po zakończeniu spłacania rat przedsiębiorca posiada już ,,na czysto” własny pojazd, którym może dalej jeździć, bądź sprzedać go zarabiając na tym pieniądze.

 

Podsumowanie

 

Używane ciągniki siodłowe MAN są bardzo dobrym wyborem. Przed zakupem ich w formie używanej mimo wszystko zawsze warto zabrać samochód do niezależnej stacji diagnostycznej aby sprawdzić czy sprzedawca nie chce ukryć żadnych usterek. Inną opcją jest zakup pojazdu u zaufanego dealera jak Grupa DBK.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Kształtowanie bonsai

Drzewka bonsai to coraz popularniejszy element dekoracji naszych wnętrz. Szczególnie pięknie eksponują się we wnętrzach minimalistycznych, które podkreślają ich harmonię i naturalność. Czy bonsai jest dla każdego?
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Kurs prawa jazdy kat b warszawa

Kurs prawa jazdy kat b warszawa

Kurs prawa jazdy kategorii B to najpopularniejszy rodzaj kursu wybieranego przez przyszłych kierowców. Aby uzyskać prawo jazdy w tej kategorii, należy zdać egzaminy – teoretyczny i praktyczny oraz ukończyć kurs prawa jazdy kat B Warszawa to miasto, gdzie istnieje duży wybór szkół tego typu. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Lepsza praca dzięki kursowi prawa jazdy

Lepsza praca dzięki kursowi prawa jazdy

Nie ma jednego powodu, dla którego kolejne osoby zapisują się na kurs nauki jazdy Warszawa. Bez trudu możemy jednak wskazać kilka takich, które pojawiają się wyjątkowo często. Na pierwszy plan wysuwa się w tym kontekście dążenie do tego, aby zdobyć większe szanse na rynku pracy. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending