Connect with us

Dom i Wnętrze

Ciepły montaż okien – korzystne rozwiązanie dla przyszłości

Ciepły montaż okien to nowoczesne rozwiązanie, które wypiera tradycyjne metody, jakie stosowane były do niedawna. Tzn. – dzisiaj klient sam może wybrać to, jak dokładnie zostanie zamontowana nowo zakupiona stolarka okienna.

Warstwa po warstwie, czyli ciepły montaż okien

Decydując się na takie rozwiązanie, na myśli ma się warstwowy montaż okien. Metoda, która w znaczny sposób różni się od tego, co do tej pory stosowały ekipy budowlane. Do tej pory, podczas zwykłego montaż okien, stosowana była tylko pianka poliuretanowa. Co więcej, dzięki temu okna mogły zostać zamontowane w szybki i tani sposób.

Ciepły montaż okien wymaga trochę “zabawy”, ale będzie można sobie z tym bez trudu poradzić, jeżeli ekipa posiada odpowiednią wiedzę. W tym przypadku również użytkowana jest pianka PUR, ale stosuje się dwa dodatkowe zabezpieczenia. Pierwsze – to taśma użytkowana od wewnątrz. Tak naprawdę jest to folia paroszczelna. Drugie zabezpieczenie – wodoodporna taśma paroprzepuszczalna, która stosowana jest od zewnątrz. Jak więc widać, pianka zabezpieczona jest z każdej strony.

Solidny montaż z dobrą wytrzymałością

Nie ma się więc co dziwić temu, że dzięki temu okna są nie tylko lepiej osadzone w ścianie. Są one również w stanie zachować na dłużej swoje właściwości – co też wyjdzie z korzyścią na przyszłość. 

Może i taki montaż jest droższy, ale warto zastanowić się, ile można też zyskać dzięki temu w przyszłości. Mowa tutaj chociażby o dłuższym utrzymaniu ciepła w domu, jak również braku wilgotności, która mogłaby przenikać do środka każdego pomieszczenia. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Kuchnie tworzone na indywidualne zamówienie

Wykreowanie niebanalnej i funkcjonalnej kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie można stworzyć miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością. Meble tworzone na wymiar wybierane są przez coraz większą ilość Polaków! Co warto o nich wiedzieć?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://perfect-meble.pl https://dreambitches.org/mandat-z-fotoradaru-co-musimy-o-nim-wiedziec/ https://goldenebro.pl/codzienna-dawka-witamin-na-talerzu/