Connect with us

CIEKAWE

Czym kierować się szukając wózka spacerowego?

Nowoczesne wózki spacerowe znacząco różnią się od produktów, które mogliśmy kupić w sklepach 10-15 lat temu. Dzisiaj producenci dbają przede wszystkim o wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody dziecka, jak i komfortu rodziców podczas wspólnych spacerów z maluchem. Szukając idealnego wózka zwracajmy uwagę przede wszystkim na budowę i dodatki – to one sprawią, że każdy wspólny spacer okaże się niezapomnianą przygodą.

Tworzywa mają znaczenie!

Podstawą w wyborze wózka dla dziecka są tworzywa. Obecnie stelaże wózków oparte są na aluminiowych elementach, zabezpieczonych przed odkształcaniem czy działaniem wilgoci. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie finalnej wagi wózka, co przekłada się na jego wygodniejsze użytkowanie.

Nie bez znaczenia są również koła oraz system amortyzacji. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się koła piankowe, wykonane z trwałych pianek syntetycznych. Takie koła okazują się być idealne zarówno do spacerowania po mieście, jak i poza nim, kiedy zejdziemy z chodników. Zaawansowany system amortyzacji kół pozwoli na zachowanie wysokiego bezpieczeństwa i wygody dziecka nawet podczas jazdy po nierównym terenie. Wózki z kółkami piankowymi znajdziemy na stronie espiro.pl.

Wózek 3w1 czy spacerowy?

Zazwyczaj młodzi rodzice zastanawiają się nad dwoma typami wózków: wózkami 3w1 lub też całorocznymi wózkami spacerowymi. Obie opcje mają wiele zalet. Wózki 3w1 towarzyszyć będą dziecku od momentu przyjścia na świat aż do wieku lat trzech. Wymienne elementy będą zmieniać się wraz z wiekiem dziecka. Wózki spacerowe cechuje niska waga, łatwość w prowadzeniu, możliwość składania np. do bagażnika samochodowego. To idealne rozwiązanie podczas wyjazdów z rodziną. Decydując się na konkretny wózek zwracajmy również uwagę na elementy dodatkowe: moskitiery, torby, hamulce ręczne.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

zobacz wiecje https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/ zobacz wiecje