Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – zapomnij o maszynkach i golarkach!  

Depilacja laserowa potrafi sprawić, że zapomni się o tradycyjnych metodach depilacji. Już nigdy szukania nowych, lepszych maszynek i hipoalergicznych pianek na swoją podrażnioną skórę! Dzięki depilacji laserowej włosy już nigdy nie wyrosną z powierzchni skóry co oznacza, że do końca życia będzie idealnie gładka.

 

Depilacja laserowa – jak to działa i na co trzeba uważać

 

Depilacja laserowa jak sama nazwa wskazuje działa za pośrednictwem lasera. To on jest głównym bohaterem całego procesu i gwarantuje jego powodzenie. Wszystko oparte jest o fizjologiczne działanie melaniny. Bowiem ma ona możliwość do przekształcania energii świetlnej (pochodzącej z lasera) w cieplną. W wyniku tego dochodzi do rozgrzania melaniny do wysokiej temperatury (około 70 stopni Celsjusza). Jest to temperatura uszkadzająca cebulki włosowe, które nie mają możliwości do zregenerowania się po takim działaniu (pod warunkiem zniszczenia ich w fazie anagenu). Jest to faza wzrostu – dlatego aby natrafić na fazę zabieg depilacji laserowej powinien być przeprowadzany w seriach – od 4 do 9 zabiegów powinno wystarczyć.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Ogólnie mówiąc zabieg depilacji laserowej jest bezinwazyjny – oznacza to, że nie ma po nim żadnych powikłań, a cała forma jest dobrze przebadana. Jednak aby tak było należy przestrzegać pewnych zasad. Przede wszystkim powinno się powstrzymać od wychodzenia na słońce przed i po zabiegu. Nawet na podróż do szkoły/pracy w letnie dni miejsca depilowane powinny być chronione przez krem z wysokim filtrem UV. Dodatkowo wszystkie peelingi, kremy złuszczające również powinny pójść w odstawkę. Wszystko po to, aby nie podrażnić dodatkowo skóry.

 

Podsumowanie

 

Najlepsze salony depilacyjne z najlepszymi opiniami są najbardziej cenione. Opinii klientów nie da się kupić – takimi salonami są salony depilacja.pl znajdujące się w wielu miejscach Polski. Najczęściej znajdują się w dużych miastach oferując swoim klientom profesjonalny sprzęt i usługi, którym warto zaufać.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Laserowe usuwanie owłosienia – dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosków. Poznaj wskazania do laserowego usuwania owłosienia.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Dzięki postępowi naukowemu, dziś możliwe jest pozbywanie się nadmiernego owłosienia ze wszystkich części ciała. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że depilacja ud Wrocław nie jest wcale trudniejsza do przeprowadzenia niż depilowanie nóg i okolicy dolnej wargi. Warto jednak pamiętać o tym, że czym innym jest możliwość poddania się zabiegowi, a czym innym jego rzeczywista skuteczność. Ta w dużej mierze uzależniona jest od nas samych, a konkretnie – od tego, na ile poważnie podchodzimy do zaleceń pozabiegowych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak rozpoznać dobrego dermatologa?

Jak rozpoznać dobrego dermatologa?

Wizyta u dermatologa zwykle nie znajduje się na szczycie naszej listy priorytetów. Niestety, takie podejście w większości przypadków ma negatywne skutki. Choroby skóry dają się we znaki zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Niewłaściwie leczone potrafią ciągnąć się przez lata. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

Meble w stylu angielskim https://inveno.com.pl https://malgo.com.pl