Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – zapomnij o maszynkach i golarkach!  

Depilacja laserowa potrafi sprawić, że zapomni się o tradycyjnych metodach depilacji. Już nigdy szukania nowych, lepszych maszynek i hipoalergicznych pianek na swoją podrażnioną skórę! Dzięki depilacji laserowej włosy już nigdy nie wyrosną z powierzchni skóry co oznacza, że do końca życia będzie idealnie gładka.

 

Depilacja laserowa – jak to działa i na co trzeba uważać

 

Depilacja laserowa jak sama nazwa wskazuje działa za pośrednictwem lasera. To on jest głównym bohaterem całego procesu i gwarantuje jego powodzenie. Wszystko oparte jest o fizjologiczne działanie melaniny. Bowiem ma ona możliwość do przekształcania energii świetlnej (pochodzącej z lasera) w cieplną. W wyniku tego dochodzi do rozgrzania melaniny do wysokiej temperatury (około 70 stopni Celsjusza). Jest to temperatura uszkadzająca cebulki włosowe, które nie mają możliwości do zregenerowania się po takim działaniu (pod warunkiem zniszczenia ich w fazie anagenu). Jest to faza wzrostu – dlatego aby natrafić na fazę zabieg depilacji laserowej powinien być przeprowadzany w seriach – od 4 do 9 zabiegów powinno wystarczyć.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Ogólnie mówiąc zabieg depilacji laserowej jest bezinwazyjny – oznacza to, że nie ma po nim żadnych powikłań, a cała forma jest dobrze przebadana. Jednak aby tak było należy przestrzegać pewnych zasad. Przede wszystkim powinno się powstrzymać od wychodzenia na słońce przed i po zabiegu. Nawet na podróż do szkoły/pracy w letnie dni miejsca depilowane powinny być chronione przez krem z wysokim filtrem UV. Dodatkowo wszystkie peelingi, kremy złuszczające również powinny pójść w odstawkę. Wszystko po to, aby nie podrażnić dodatkowo skóry.

 

Podsumowanie

 

Najlepsze salony depilacyjne z najlepszymi opiniami są najbardziej cenione. Opinii klientów nie da się kupić – takimi salonami są salony depilacja.pl znajdujące się w wielu miejscach Polski. Najczęściej znajdują się w dużych miastach oferując swoim klientom profesjonalny sprzęt i usługi, którym warto zaufać.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie dla Twojej nieruchomości?

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie dla Twojej nieruchomości?

Wybór ubezpieczenia nieruchomości może być zawiły i skomplikowany, ale jest to decyzja, która może się okazać kluczem do Twojego spokoju ducha. Jak więc podejść do tego tematu, aby dokonać najlepszego wyboru?

Zrozumienie Twoich potrzeb

Przed rozpoczęciem poszukiwań, zastanów się nad tym, czego dokładnie potrzebujesz. Czy jesteś właścicielem kamienicy w centrum miasta, czy może domu jednorodzinnego na przedmieściach? Każda nieruchomość ma inne potrzeby i ryzyko, więc ważne jest, aby dostosować ubezpieczenie nieruchomości do Twojej sytuacji.

Rozważ różne rodzaje ochrony

Ubezpieczenie nieruchomości nie jest jednorodne. Istnieje wiele rodzajów ochrony, takich jak ubezpieczenie od pożaru, kradzieży czy żywiołów. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować, które z tych rodzajów ochrony są dla Ciebie najbardziej istotne.

Porównaj oferty

Porównanie ofert różnych firm ubezpieczeniowych to klucz do znalezienia najlepszego ubezpieczenia dla Twojej nieruchomości. Zwróć uwagę na zakres ochrony, cenę, a także opinie klientów. Jeśli szukasz sprawd

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak poprawić koloryt cery – najlepsze sposoby na przywrócenie blasku skórze twarzy

Z biegiem czasu, skóra może tracić swój naturalny blask, staje się szara i matowa. Równomierny kolor skóry twarzy to oznaka zdrowia i nasza wizytówka, która świadczy o stylu życia. Jakie są przyczyny utraty kolorytu oraz jakie zabiegi medycyny estetycznej mogą pomóc przywrócić jej dawny blask? (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Laserowe usuwanie owłosienia – dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosków. Poznaj wskazania do laserowego usuwania owłosienia.

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending