Connect with us

Zdrowie i Uroda

Dlaczego nie należy straszyć dziecka dentystą?

Dlaczego nie należy straszyć dziecka dentystą?

Gdy analizowane są błędy, jakie popełniają rodzice wybierający się ze swoim dzieckiem pierwszy raz do stomatologa, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to wyjątkowo złożony temat. Które z nich można jednak uznać za najbardziej niebezpieczne?

Niemal każdy dentysta dziecięcy w Gliwicach z pewnością zwróci naszą uwagę na to, jak poważne konsekwencje może być straszenie malucha. Kilkulatek z pewnością już nie raz zdążył zorientować się, że nie wszystko, co dzieje się wokół niego, jest dobre. Jeśli więc rodzice lub inne starsze osoby mówią mu, że dentysta może być lekarzem niemiłym, nie ma podstaw, by im nie wierzyć. Przestrzeganie dziecka przed dentystą działa przy tym jak samospełniająca się przepowiednia. Maluch wie, że musi spodziewać się wszystkiego, co najgorsze i właśnie w ten sposób odczytuje każdy sygnał, jaki jest mu przekazywany. Nawet takie dziecko można przekonać, że wizyta u dentysty może być wyjątkowo przyjemna, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że będzie to wymagać czasu i dużego zaangażowania.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Laserowe usuwanie owłosienia – dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosków. Poznaj wskazania do laserowego usuwania owłosienia.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Dzięki postępowi naukowemu, dziś możliwe jest pozbywanie się nadmiernego owłosienia ze wszystkich części ciała. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że depilacja ud Wrocław nie jest wcale trudniejsza do przeprowadzenia niż depilowanie nóg i okolicy dolnej wargi. Warto jednak pamiętać o tym, że czym innym jest możliwość poddania się zabiegowi, a czym innym jego rzeczywista skuteczność. Ta w dużej mierze uzależniona jest od nas samych, a konkretnie – od tego, na ile poważnie podchodzimy do zaleceń pozabiegowych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – zapomnij o maszynkach i golarkach!  

Depilacja laserowa potrafi sprawić, że zapomni się o tradycyjnych metodach depilacji. Już nigdy szukania nowych, lepszych maszynek i hipoalergicznych pianek na swoją podrażnioną skórę! Dzięki depilacji laserowej włosy już nigdy nie wyrosną z powierzchni skóry co oznacza, że do końca życia będzie idealnie gładka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://collectivemx.com/jakie-meble-tarasowe-z-naroznikiem-wybrac/ Sypialnia z szafą https://seahome.pl/ubezpieczenie-szkolne-odpowiadamy-na-najwazniejsze-pytania/