Connect with us

CIEKAWE

Do czego służą złączki z pierścieniem zacinającym?

Do czego służą złączki z pierścieniem zacinającym?

Hydrauliczne złączki z pierścieniem zacinającym to jak sama nazwa wskazuje część armatury hydraulicznej ciśnieniowej, która jest stosowana w bardzo wielu branżach przemysłowych. Za pomocą tego oprzyrządowania można montować szczelne połączenia rurowe.

Aby taka maszyna właściwie działała, są do tego także potrzebne wysokiej jakości przełączniki hydrauliczne. Wszystkie złączki z pierścieniem zacinającym służą do montażu rur pod kątem prostym, zwykle są wykorzystywane w instalacjach sterujących i napędowych maszyn, gdzie wykorzystywane są także wyżej wspomniane przełączniki hydrauliczne. Jeżeli mamy za zadanie podłączyć elementy siłowej hydrauliki oraz elementy hydrauliki sterującej, to złączki z pierścieniem zacinającym będą najlepsze. Sam pierścień zacinający daje gwarancje szczelności w połączeniu dowolnej rury ze złączem, czynności wykonywane są pod wysokim ciśnieniem. Prace na złączkach wykonywane są w temperaturach nawet od – 40 stopni do + 120 stopni Celsjusza, jeżeli mowa o stali węglowej, oraz w temperaturach od – 60 do +400 stopni Celsjusza, wykorzystując przy tym stal nierdzewną.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza ofertą na normapress.pl.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/winiety-austria/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-holowanie-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-prawa-jazdy/