Connect with us

CIEKAWE

Do czego służą złączki z pierścieniem zacinającym?

Do czego służą złączki z pierścieniem zacinającym?

Hydrauliczne złączki z pierścieniem zacinającym to jak sama nazwa wskazuje część armatury hydraulicznej ciśnieniowej, która jest stosowana w bardzo wielu branżach przemysłowych. Za pomocą tego oprzyrządowania można montować szczelne połączenia rurowe.

Aby taka maszyna właściwie działała, są do tego także potrzebne wysokiej jakości przełączniki hydrauliczne. Wszystkie złączki z pierścieniem zacinającym służą do montażu rur pod kątem prostym, zwykle są wykorzystywane w instalacjach sterujących i napędowych maszyn, gdzie wykorzystywane są także wyżej wspomniane przełączniki hydrauliczne. Jeżeli mamy za zadanie podłączyć elementy siłowej hydrauliki oraz elementy hydrauliki sterującej, to złączki z pierścieniem zacinającym będą najlepsze. Sam pierścień zacinający daje gwarancje szczelności w połączeniu dowolnej rury ze złączem, czynności wykonywane są pod wysokim ciśnieniem. Prace na złączkach wykonywane są w temperaturach nawet od – 40 stopni do + 120 stopni Celsjusza, jeżeli mowa o stali węglowej, oraz w temperaturach od – 60 do +400 stopni Celsjusza, wykorzystując przy tym stal nierdzewną.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza ofertą na normapress.pl.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Kształtowanie bonsai

Drzewka bonsai to coraz popularniejszy element dekoracji naszych wnętrz. Szczególnie pięknie eksponują się we wnętrzach minimalistycznych, które podkreślają ich harmonię i naturalność. Czy bonsai jest dla każdego?
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Ciągniki używane – MANual  

MAN to niemiecka firma posiadająca bardzo dobre i wytrzymałe ciężarówki do różnorodnego użytku. Przede wszystkim służą one w transporcie długodystansowym, ale również odgrywają kluczową rolę w firmach budowlanych. Ze względu na swoje parametry i wytrzymałość przedsiębiorcy często decydują się na ciągniki używane. MANual jest potoczną nazwą połączenia firmy MAN z świetnym systemem zmiany biegów, który w ciągnikach tej firmy funkcjonuje na najwyższym poziomie. Umożliwia szybkie, bezawaryjne zrywy, które przydają się na budowie jak żadne inne. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Kurs prawa jazdy kat b warszawa

Kurs prawa jazdy kat b warszawa

Kurs prawa jazdy kategorii B to najpopularniejszy rodzaj kursu wybieranego przez przyszłych kierowców. Aby uzyskać prawo jazdy w tej kategorii, należy zdać egzaminy – teoretyczny i praktyczny oraz ukończyć kurs prawa jazdy kat B Warszawa to miasto, gdzie istnieje duży wybór szkół tego typu. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending