Connect with us

Technologia

Dom, który zapewni Ci wygodę i komfort!

Decydując się na kupno własnego mieszkania czy domu jesteśmy przygotowani na to, że konieczne będzie zaciągnięcie kredytu. Mało z nas jednak zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie ceny oferowane przez deweloperów są naprawdę wysokie, przez co sam kredyt może znacząco przekroczyć zakładany czas spłaty! Czy istnieją alternatywy dla niemożliwie drogich propozycji wielkich firm? Okazuje się, że tak!

W oszukiwaniu spokoju poza miastem

Zdecydowana większość osób chcących budować dom decyduje się na działki przy granicach miasta. Musimy jednak pamiętać, że takie miejsce tylko przez kilka lat będzie spokojne i niezatłoczone. Z pewnością deweloperzy szybko zaczną kupować ziemie w okolicy, efektem czego stworzone zostanie kolejne osiedle, pełne samochodów.
Alternatywą dla domów szeregowych na obrzeżach miast może być zakupienie niewielkiego kawałka ziemi… i budowa na własną rękę. Dzisiaj możemy przebierać w ofertach firm budowlanych, również tych oferujących domy z drewna. Wśród licznych propozycji warto zainteresować się projektami na stronie mawit.com.pl. Firma ta zaproponuje nam nie tylko interesujące projekty domów drewnianych, ale i ich wykonanie. Wśród projektów królują przede wszystkim domy piętrowe oraz domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza. Takie budynki odznaczają się dużą ilością naturalnego światła wewnątrz, przestrzenią. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć także na piękny taras.

Jak wygląda budowa domu w konstrukcji szkieletowej?

Przede wszystkim nie ma konieczności czekania na ładną pogodę – dzięki zastosowaniu drewna budowa może rozpocząć się praktycznie w każdym momencie w roku. Jedynym elementem murowanym takiego domu są jego fundamenty. Sama budowa trwa od 2 do 8 miesięcy, w zależności od tego, czy dom ma być oddany w stanie surowym zamkniętym czy deweloperskim.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Przewodnik po oprogramowaniu – tani Windows 11 na Twoim komputerze!

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia stale się rozwija, posiadanie nowoczesnego systemu operacyjnego na swoim komputerze staje się coraz ważniejsze. Windows 11, najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft, przynosi ze sobą wiele innowacyjnych funkcji i udoskonaleń, które mogą znacząco poprawić jakość użytkowania Twojego komputera. W tym przewodniku przyjrzymy się, dlaczego warto zainwestować w Windows 11 i jak możesz zdobyć tani Windows 11, aby cieszyć się wszystkimi jego korzyściami. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Kiedy zafundujesz sobie okrągła antenę satelitarną?

Kilkadziesiąt lat temu posiadanie w Polsce telewizji satelitarnej było przejawem bogactwa a co za tym idzie pewnego luksusu.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending