Connect with us

CIEKAWE

Fotobudka na osiemnastkę

Co na niezapomnianą osiemnastkę? Każdy jubilat zadaje sobie to pytanie przed organizacją imprezy. Co zrobić, żeby goście bawili się wyjątkowo i mieli pamiątkę na resztę życia? Fotobudka to świetne rozwiązanie na każdą urodzinową imprezę, która wzbogacona o tą niezwykłą atrakcję przejdzie do historii najlepszych osiemnastek!

Idealna impreza osiemnastkowa

Atrakcji na osiemnaste urodzinowy jest tyle, co osób, które je organizują. Tort, zespół na żywo, bar z profesjonalnymi barmanami… Pomysły można mnożyć i mnożyć. Jednak tyko jedna atrakcja sprawi, że goście będą się bawić jak nigdy wcześniej, a przy okazji po urodzinach wspomnienia dostaną niemal do ręki. Ta idealna atrakcja to fotobudka na osiemnastkę. Dzięki możliwości robienia zdjęć na imprezie w dedykowanej fotobudce, goście bawią się cały czas i dostają wydrukowane zdjęcia od razu dla siebie. Fotobudkę wynajmuje się na godziny, a przy jej obsłudze mamy animatora, który cały czas pilnuje pracy fotobudki i pomaga naszym gościom bawić się jeszcze lepiej.

Gadżety i śmieszne miny

Co potrzeba, aby zdjęcie w fotobudce było jeszcze zabawniejsze? Cała zabawa fotografowania polega na dobraniu najśmieszniejszych gadżetów – wąsy, peruki, maski, okulary, a także tabliczki i różki. Jest w czym wybierać. Śmieszne akcesoria pobudzają wyobraźnie i pozwalają puścić wodze fantazji i zanurzyć się w świetnej zabawie. W efekcie otrzymujemy przezabawne zdjęcia, które można wziąć ze sobą i nosić w portfelu, powiesić na lodówce lub przyczepić do lustra, aby przypominać się najfajniejsze chwile imprezy.

Fotobudka to też pomysł na prezent dla gości

Dzięki fotobudce mamy także możliwość wręczenia spersonalizowanego prezentu każdemu uczestnikowi imprezy.Wysokiej jakości zdjęcia są drukowane na oryginalnych szablonach, na których można dodać imię jubilata, datę urodzin lub napis, który dodatkowo skojarzy się z wyjątkową osiemnastką. Istnieje też możliwość zaprojektowania i wydrukowania pamiątkowej księgi, w której znajdą się urodzinowe życzenia od gości oraz szalone zdjęcia. Taka pamiątka to super pomysł, na udokumentowanie swojej osiemnastki i zapamiętanie jej na resztę życia. W końcu taką imprezę ma się jeden raz w całym życiu… Warto ją spędzić i zaplanować tak, aby każdy szczegół był fantastyczny i niezapomniany dla każdego gościa, uczestnika oraz samego jubilata. No i nie zapominajmy, że osiemnastka to wejście w dorosłe życie – niezapomniana impreza pozwoli nam spędzić świetne chwile z najlepszymi przyjaciółmi i przeżywać je bez końca na wydrukowanych zdjęciach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

zobacz wiecje https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ zobacz wiecje