Connect with us

CIEKAWE

Inspiracje na kuchnię pełną innowacji

Czy kuchnia może być miejsce, w którym będziemy przebywać z przyjemnością? Zdecydowanie tak – konieczne jest jednak dobranie odpowiedniego wyposażenia i mebli. O ile wystrój kuchni możemy zmieniać co jakiś czas, o tyle w przypadku wyposażenia stawiajmy na trwałe i solidne rozwiązania, które będą cieszyć nas wiele lat. Tak jest w przypadku nowoczesnych garnków – jakie wybrać?

Czym nowoczesne garnki nas zaskoczą?

Czy garnki kuchenne mogą zmienić nawyki żywieniowe? Okazuje się, ze tak – nowoczesne materiały oraz innowacyjne technologie sprawiają, że możemy gotować zdrowiej, ciekawej i smaczniej. W ofercie sklepu gerlach.pl znajdziemy piękne komplety garnków kuchennych, dopasowanych do potrzeb różnorodnych odbiorców. W kolekcjach znajdziemy zestawy złożone z kilku lub kilkunastu elementów: garnków, pokrywek, elementów do gotowania na parze.

Garnki wysokiej klasy są obecnie tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, nie poddaje się korozji. Garnki takie posiadają wbudowane w dno dyski aluminiowe, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła, jak również znacznie szybsze gotowanie potraw i oszczędność energii. Dyski pozwalają na użytkowanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek, również na tych indukcyjnych.

Aby użytkowanie garnków było proste i bezproblemowe wyposażono je w wygodne, profilowane uchwyty i rączki.

Patelnie, które pozwolą przygotować ulubione potrawy

Smażone dania uważane są za jedne z najsmaczniejszych. Dzięki wykorzystaniu patelni z powłokami ceramicznymi możemy znacząco zmniejszyć ilość tłuszczu wykorzystywanego do smażenia. Oznacza to znacznie mniejszą kaloryczność przygotowywanego dania! Powłoka ceramiczna pozwala też zmniejszyć ryzyko przypalenia jedzenia.

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ zobacz wiecje https://sigmasystem.pl/znudzil-ci-sie-tatuaz-rozwaz-laserowe-usuwanie-tatuazu/