Connect with us

Biznes

Inwestycje mieszkaniowe o wyższym standardzie.

Inwestycje tworzone na potrzeby budownictwa mieszkaniowego planowane są w coraz wyższym standardzie. Zmienia się średnia powierzchnia takiego lokalu przeznaczonego pod wynajem komercyjny. Szukając pomysłu na lokatę kapitału, warto rozważyć ofertę najmu realizowaną przez dewelopera.

Zmiany struktury powierzchni mieszkaniowych przeznaczonych na wynajem.

Developerzy szukają ofert kupna terenu, aby nieruchomości komercyjne zapewniały wysoki komfort życia przyszłych mieszkańców. Ważna jest lokalizacja oraz sieć komunikacyjna z pobliskimi ośrodkami miejskimi. W tym wypadku nowe obiekty powinny być bardziej przyjazne i wyposażone w dostęp do terenów zielonych oraz placówek użyteczności publicznej.

Często są to osiedla zamknięte i apartamenty o określonym standardzie. Wynajmując nieruchomości komercyjne, developer może oferować usługi dodatkowe. Od inwestora zależy czy będzie wykorzystywał apartament do swoich celów, czy przeznaczy go do dalszego najmu.

Poziom standardu mieszkań i wpływ tego czynnika na stopę zwrotu kapitału

Podniesienie standardów wykończenia apartamentu jest jednym z warunków dotarcia do wymagających klientów. Indywidualna oferta może powodować szansę na lepszą negocjację cen przez tworzenie powierzchni zgodnie z oczekiwaniami najemcy. Wyższe nakłady na nieruchomości komercyjne o wysokim standardzie należy uwzględnić w kosztorysie projektu.

Obsługując klientów prestiżowych, można wypracować wyższy poziom zwrotu z inwestycji. W ten sposób łatwiej zaplanował harmonogram spłat i zmniejszyć poziom ryzyka związanego z utratą płynności finansowej. Lokale o wyższym standardzie również mają wyższy wskaźnik zysku z metra kwadratowego.

Pełna obsługa obiektów wynajmujących ze strony inwestora

Najemcy apartamentów mają wsparcie organizacyjne ze strony dewelopera. W ten sposób zachowane są standardy obsługi mieszkań. Takie podejście do wynajmu mieszkań pozwala na szybsze dotarcie do potencjalnych klientów jeszcze przed rozpoczęciem etapu budowy kolejnych powierzchni do wynajęcia.

Nieruchomości w fazie budowy powinny być zaplanowane w długiej perspektywie czasu wraz z procesem integracji z otoczeniem takiej zabudowy. Obecnie użytkownicy biorą pod uwagę takie dane przy podejmowaniu decyzji o inwestowaniu środków finansowych. Stąd konieczność wybrania odpowiedniego partnera zewnętrznego do zarządzania obsługi nieruchomości w każdy etapie jej funkcjonowania oraz planowania.

Artykuł powstał we współpracy z GTB Invest – nieruchomości komercyjne

Continue Reading
Advertisement

Biznes

Ubezpieczenie pojazdu – gdzie znaleźć najlepszą ofertę?

Ubezpieczenie naszego samochodu jest wymagane przez prawo i jest naszym obowiązkiem każdego roku. Wybór konkretnego ubezpieczenia pozwoli nam na uzyskanie OC, AC oraz assistance. Ceny ubezpieczeń wyliczane są na podstawie wielu informacji, m.in. naszego wieku, wieku pojazdu, doświadczenia jako kierowcy liczonego w latach. Jakie ubezpieczenie wybrać, aby cieszyć się najlepszą ofertą na rynku?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Praca poza granicami kraju i zasiłek rodzinny z Niemiec

Wychowanie dziecka wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, obowiązkami i przede wszystkim z pieniędzmi, które w wychowaniu są bardzo ważne, a najczęściej wtedy jeden z rodziców pozostaje na urlopie w pracy lub w ogóle pracy nie posiada. Jak sobie poradzić w tym czasie, kiedy zarobki są niższe lub jeśli jeden z rodziców ich nie posiada? U zachodnich sąsiadów jest taka opcja, jak zasiłek rodzinny z Niemiec. Może warto z niego skorzystać?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Na czym polega outsourcing księgowy?

Outsourcing księgowy to pojęcie, z którym można się spotkać coraz częściej. Tym bardziej, gdy prowadzi się własną działalność gospodarczą. Jest to wyrażenie, które na stałe wchodzi w słownik języka polskiego.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

live url https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ https://autobezpieczniki.pl/wplyw-historii-ubezpieczeniowej-na-przyszle-skladki-co-warto-wiedziec/