Connect with us

Zdrowie i Uroda

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Dzięki postępowi naukowemu, dziś możliwe jest pozbywanie się nadmiernego owłosienia ze wszystkich części ciała. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że depilacja ud Wrocław nie jest wcale trudniejsza do przeprowadzenia niż depilowanie nóg i okolicy dolnej wargi. Warto jednak pamiętać o tym, że czym innym jest możliwość poddania się zabiegowi, a czym innym jego rzeczywista skuteczność. Ta w dużej mierze uzależniona jest od nas samych, a konkretnie – od tego, na ile poważnie podchodzimy do zaleceń pozabiegowych.

Depilacja ud Wrocław we współczesnym wydaniu z pewnością nie wiąże się już z tak dużym ryzykiem, jak miało to miejsce przed laty. Nie oznacza to jednak, że po zabiegu można zachowywać się beztrosko. Tym, czego nie lubi depilowana skóra, jest przede wszystkim narażanie jej na nadmierny kontakt z promieniami słonecznymi. Nawet więc, jeśli nasze uda wyglądają idealnie, pierwsze dwa-trzy tygodnie po zabiegu z pewnością nie są najlepszym czasem na to, aby narażać je na intensywne promieniowanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na medilaser.pl.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Laserowe usuwanie owłosienia – dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosków. Poznaj wskazania do laserowego usuwania owłosienia.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – zapomnij o maszynkach i golarkach!  

Depilacja laserowa potrafi sprawić, że zapomni się o tradycyjnych metodach depilacji. Już nigdy szukania nowych, lepszych maszynek i hipoalergicznych pianek na swoją podrażnioną skórę! Dzięki depilacji laserowej włosy już nigdy nie wyrosną z powierzchni skóry co oznacza, że do końca życia będzie idealnie gładka. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak rozpoznać dobrego dermatologa?

Jak rozpoznać dobrego dermatologa?

Wizyta u dermatologa zwykle nie znajduje się na szczycie naszej listy priorytetów. Niestety, takie podejście w większości przypadków ma negatywne skutki. Choroby skóry dają się we znaki zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Niewłaściwie leczone potrafią ciągnąć się przez lata. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://wmkiw.pl/ile-wynosi-kindergeld-wazne-informacje-dla-rodzicow/ https://ijcai-19.org https://parasol-ogrodowy.pl