Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie garnki do indukcji okażą się najlepsze?

 

W polskich kuchniach coraz częściej pojawiają się kuchenki indukcyjne – to rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie gazu z mieszkania, a dodatkowo umożliwia zaprojektowanie kuchni w nowoczesnym stylu. Jakie garnki do indukcji wybrać, aby codzienne gotowanie było przyjemnością?

Jakie garnki do indukcji wybrać, aby móc gotować wygodniej?

Nowoczesne garnki indukcyjne różnią się od klasycznych garnków oferowanych do tej pory. Przede wszystkim rozpoznamy je po symbolu umieszczonym zarówno na opakowaniu garnków, jak i na ich dnach – symbolem tym jest cewka indukcyjna. Jakie garnki do indukcji znajdziemy na polskim rynku? Czym kierować się podczas wyboru?

Zastanawiając się, jakie garnki do indukcji kupić, przede wszystkim warto wiedzieć, jakie komplety są oferowane. Garnki indukcyjne różnią się przede wszystkim materiałami: w sklepach znajdziemy garnki tworzone ze stali nierdzewnej, ale również z emalii, aluminium czy teflonu. Wybór konkretnego kompletu podyktowany powinien być potrzebami użytkownika. Najczęściej kupowane są garnki ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, jest zabezpieczona przed korozją. Uwagę zwraca również dno garnków tego typu – jest ono grube, składa się z kilku warstw, nierzadko uzupełnione jest o specjalny dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Jakie garnki do indukcji sprzedawane są w kompletach?

Obecnie bez trudu znaleźć można rozbudowane kolekcje garnków indukcyjnych, składających się z kilku lub kilkunastu elementów. Warto pamiętać, że pokrywki w kompletach liczone są jako osobne elementy. Pokrywki tworzone są ze szkła hartowanego, niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odprowadzenie nadmiaru pary wodnej.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/344-klasyczna-kuchnia-w-nowoczesnym-wydaniu https://source-reklama.pl/wygodne-meble-ogrodowe-kanapy-i-sofy/ Komody do sypialni nowoczesne