Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie garnki do indukcji okażą się najlepsze?

 

W polskich kuchniach coraz częściej pojawiają się kuchenki indukcyjne – to rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie gazu z mieszkania, a dodatkowo umożliwia zaprojektowanie kuchni w nowoczesnym stylu. Jakie garnki do indukcji wybrać, aby codzienne gotowanie było przyjemnością?

Jakie garnki do indukcji wybrać, aby móc gotować wygodniej?

Nowoczesne garnki indukcyjne różnią się od klasycznych garnków oferowanych do tej pory. Przede wszystkim rozpoznamy je po symbolu umieszczonym zarówno na opakowaniu garnków, jak i na ich dnach – symbolem tym jest cewka indukcyjna. Jakie garnki do indukcji znajdziemy na polskim rynku? Czym kierować się podczas wyboru?

Zastanawiając się, jakie garnki do indukcji kupić, przede wszystkim warto wiedzieć, jakie komplety są oferowane. Garnki indukcyjne różnią się przede wszystkim materiałami: w sklepach znajdziemy garnki tworzone ze stali nierdzewnej, ale również z emalii, aluminium czy teflonu. Wybór konkretnego kompletu podyktowany powinien być potrzebami użytkownika. Najczęściej kupowane są garnki ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, jest zabezpieczona przed korozją. Uwagę zwraca również dno garnków tego typu – jest ono grube, składa się z kilku warstw, nierzadko uzupełnione jest o specjalny dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Jakie garnki do indukcji sprzedawane są w kompletach?

Obecnie bez trudu znaleźć można rozbudowane kolekcje garnków indukcyjnych, składających się z kilku lub kilkunastu elementów. Warto pamiętać, że pokrywki w kompletach liczone są jako osobne elementy. Pokrywki tworzone są ze szkła hartowanego, niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odprowadzenie nadmiaru pary wodnej.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?

Kuchnia to przestrzeń, która ma umożliwiać wygodne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Jej zaaranżowanie jest kluczowe dla komfortu użytkowników. Dzisiaj jednak zwraca się też uwagę na estetykę i wygląd. Jak zaaranżować kuchnię, by była miejscem przyjaznym użytkownikom i pięknym w odbiorze? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie tworzone na indywidualne zamówienie

Wykreowanie niebanalnej i funkcjonalnej kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie można stworzyć miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością. Meble tworzone na wymiar wybierane są przez coraz większą ilość Polaków! Co warto o nich wiedzieć?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Trending

ubezpieczenie szkolne zobacz wiecej Meble Balkonowe