Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Ponadczasowe meble technorattanowe

Od wielu lat to właśnie meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem. Meble takie są lekkie, trwałe, doskonale zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Meble technorattanowe zgrupowane są w rozbudowane kolekcje, w których znaleźć można przede wszystkim wygodne fotele, sofy i leżanki ogrodowe, ale też stoły i stoliki, fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe świetnie sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, prowansalskich, loftowych. Atutem jest również fakt, że meble takie dostępne są w kilku kolorach. Wiele interesujących zestawów mebli tego typu znaleźć można na stronie gardenspace.sk.

Meble rattanowe – ponadczasowa klasyka

Nie ma piękniejszych mebli, niż eleganckie meble rattanowe. Meble takie tworzone są dzisiaj z pnączy pochodzących z upraw o zrównoważonym rozwoju. Pozyskiwanie ich nie degraduje środowiska. Meble rattanowe świetnie wpisują się w nowoczesne trendy – fotele rattanowe rewelacyjnie prezentować się będą z drewnianymi stołami, tworząc wyjątkowy klimat boho.

Nowoczesne meble aluminiowe

Szukając nowoczesnego wzornictwa, warto zwrócić uwagę na nowoczesne meble aluminiowe. Meble takie uzupełniane są o trwałe siatki polietylenowe, które tworzą siedziska i oparcia. Meble aluminiowe są niezwykle lekkie, co pozwala na ich bezproblemowe podnoszenie i przenoszenie. Meble aluminiowe świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach połączonych z wykorzystaniem parasola ogrodowego lub pergoli.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?

Kuchnia to przestrzeń, która ma umożliwiać wygodne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Jej zaaranżowanie jest kluczowe dla komfortu użytkowników. Dzisiaj jednak zwraca się też uwagę na estetykę i wygląd. Jak zaaranżować kuchnię, by była miejscem przyjaznym użytkownikom i pięknym w odbiorze? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie tworzone na indywidualne zamówienie

Wykreowanie niebanalnej i funkcjonalnej kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie można stworzyć miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością. Meble tworzone na wymiar wybierane są przez coraz większą ilość Polaków! Co warto o nich wiedzieć?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz o podstawy do znaków drogowych zobacz wiecej zadaszenie tarasu