Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowy ogród – Twoja własna ostoja

Ogrody otaczające nowo powstałe domy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród starannie dobranych elementów próżno szukać niefunkcjonalnych dodatków czy niewygodnych mebli. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu każda wizyta w ogrodzie może stać się kojącym doznaniem, które pozwoli Ci odprężyć się i znaleźć równowagę. Jakich mebli i dodatków nie może zabraknąć w urządzonym ze smakiem, ekskluzywnym ogrodzie? Sprawdź!

Komplet wypoczynkowy

Miękka, rozpieszczająca wszystkie mięśnie kanapa zamiast standardowego kompletu ogrodowego? Dlaczego nie! Miłośnicy lenistwa na świeżym powietrzu coraz chętniej ustawiają w sercu zewnętrznych aranżacji komplety wypoczynkowe, których estetyka i funkcjonalność nie ustępują modelom dedykowanym luksusowym salonom. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się narożniki o modułowej budowie, które znajdziesz na stronie oltre.pl. Wykonane z nowoczesnych materiałów meble doskonale się prezentują i zachowują swoją nienaganną formę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki.

Funkcjonalne zadaszenie

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są w tym sezonie metalowe pergole. Całoroczne konstrukcje z ruchomym dachem są w stanie pokryć cieniem nawet największy taras. Co ważne, nowoczesne zadaszenia nie tylko zapewniają ochłodę w czasie upalnych dni, ale również są szczelną barierą dla opadów. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci szklanej zabudowy pergola może pełnić funkcję ogrodu zimowego.

Palenisko, które zapewni nastrój

Doskonałym uzupełnieniem eleganckiej kompozycji jest stylowe palenisko. W dobrych sklepach z asortymentem outdoorowym znajdziesz wysokiej jakości urządzenia zasilane gazem. Paleniska gazowe są subtelną dekoracją, dzięki której taras staje się w pełni funkcjonalny również po zmroku. Co ważne, paleniska nie wytwarzają gryzącego dymu ani iskier.

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://pssz.pl/aktualizacja-iso-27002-czego-mozna-sie-spodziewac/ https://orally.info/iso-9001-o-czym-nie-mozna-zapomniec/ http://marriagematterstokids.org/pierszy-oboz-kiedy-wyslac-dziecko/