Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowy ogród – Twoja własna ostoja

Ogrody otaczające nowo powstałe domy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród starannie dobranych elementów próżno szukać niefunkcjonalnych dodatków czy niewygodnych mebli. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu każda wizyta w ogrodzie może stać się kojącym doznaniem, które pozwoli Ci odprężyć się i znaleźć równowagę. Jakich mebli i dodatków nie może zabraknąć w urządzonym ze smakiem, ekskluzywnym ogrodzie? Sprawdź!

Komplet wypoczynkowy

Miękka, rozpieszczająca wszystkie mięśnie kanapa zamiast standardowego kompletu ogrodowego? Dlaczego nie! Miłośnicy lenistwa na świeżym powietrzu coraz chętniej ustawiają w sercu zewnętrznych aranżacji komplety wypoczynkowe, których estetyka i funkcjonalność nie ustępują modelom dedykowanym luksusowym salonom. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się narożniki o modułowej budowie, które znajdziesz na stronie oltre.pl. Wykonane z nowoczesnych materiałów meble doskonale się prezentują i zachowują swoją nienaganną formę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki.

Funkcjonalne zadaszenie

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są w tym sezonie metalowe pergole. Całoroczne konstrukcje z ruchomym dachem są w stanie pokryć cieniem nawet największy taras. Co ważne, nowoczesne zadaszenia nie tylko zapewniają ochłodę w czasie upalnych dni, ale również są szczelną barierą dla opadów. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci szklanej zabudowy pergola może pełnić funkcję ogrodu zimowego.

Palenisko, które zapewni nastrój

Doskonałym uzupełnieniem eleganckiej kompozycji jest stylowe palenisko. W dobrych sklepach z asortymentem outdoorowym znajdziesz wysokiej jakości urządzenia zasilane gazem. Paleniska gazowe są subtelną dekoracją, dzięki której taras staje się w pełni funkcjonalny również po zmroku. Co ważne, paleniska nie wytwarzają gryzącego dymu ani iskier.

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?

Kuchnia to przestrzeń, która ma umożliwiać wygodne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Jej zaaranżowanie jest kluczowe dla komfortu użytkowników. Dzisiaj jednak zwraca się też uwagę na estetykę i wygląd. Jak zaaranżować kuchnię, by była miejscem przyjaznym użytkownikom i pięknym w odbiorze? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie tworzone na indywidualne zamówienie

Wykreowanie niebanalnej i funkcjonalnej kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie można stworzyć miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością. Meble tworzone na wymiar wybierane są przez coraz większą ilość Polaków! Co warto o nich wiedzieć?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz zobacz wiecje Fotele wiszące