Connect with us

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka.

Czym jest Agile?

Jeżeli ktoś chciałby omówić dobrze agile product delivery method musiałby powiedzieć, że ma do czynienia z czymś, co bazuje na Dynamic Systems Development (DSDM), Crystal, Feature Driven Development (FDD) czy  Extreme Programming (XP). Na metodach, które popularne były już w latach 90 tych. Tylko teraz takie firmy, jak m.in. 10Clouds, postanowiły w jedno połączyć najlepsze cechy tych produktów. Jeżeli ktoś chciałby lepiej poznać Agile, to musiałby zajrzeć do dokumentu, który nosi tytuł  “Manifest Zwinnego Wytwarzania Oprogramowania”. Jego autorami są naukowcy, którzy spotkali się w ośrodku Snowbird w Stanach Zjednoczonych, w 2001 roku. Po to właśnie, aby tak naprawdę odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest Agile.

Zwinna metoda Agile

Aby lepiej uzmysłowić sobie, jak ważne jest Agile po to, chociażby, aby możliwe było m.in. uzyskanie dofinansowania, warto omówić sobie cztery podstawowych kroków. Mowa tutaj o;

  1. Planowanie – ważne jest founding dla klientów. Dokładnie na to, co oni chcieliby osiągnąć. Ważne jest również getting founding zleceniodawcy, co też on by chciał osiągnąć. Nie można zapomnieć o tym, aby osoba odpowiedzialna za kontakt, doskonale wiedziała, jak zrozumieć odpowiednie potrzeby biznesowe.
  2. Projektowanie – potrzebne są zgromadzone wiadomości, które pomogą zaprojektować produkt, który ma określone funkcjonalności. Trzeba wiedzieć, jak mają być wykonane konkretne elementy. Niezbędne jest również określenie poszczególnych zasobów do wykonania danego produktu.
  3. Testowanie – od strony technicznej. Ten etap powinien zostać wykonany przez poszczególne zespoły lub też przez grupy, które są wyznaczone przez zleceniodawcę. 
  4. Implementacja – wykonuje się research with the client, które pozwalają na kolejną literację produktów. Dzięki temu w końcu otrzyma się produkt idealny. Taki, który ma zdecydowanie większą szansę na to, aby odnaleźć się na rynku wśród potencjalnie zainteresowanych konsumentów. 

Stosowanie metodyki Agile jest coraz bardziej powszechne. Chociażby z tego względu, że dzięki temu można zyskać dla swojej firmy zdecydowanie większe możliwości. 

 

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Dla kogo dedykowane jest ubezpieczenie szkolne?

Ubezpieczenie szkolne to temat podnoszony w placówkach oświatowych najczęściej wraz z rozpoczęciem roku szkolnego lub akademickiego. Ubezpieczenie takie nie jest obowiązkowe, jednak warto rozważyć jego kupno, by lepiej chronić zdrowie i życie dziecka. Dla kogo dedykowane jest takie ubezpieczenie? Ile kosztuje? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://pmcrockland.com/przeszkadzaja-ci-stale-zaczerwienione-policzki-lekarze-z-lodzi-wyjasniaja-na-czym-polega-leczenie-rumienia/