Connect with us

Technologia

Możliwości jakie daje SketchUp

SketchUp co to jest – osoby, które jeszcze nie zetknęły się z tym programem nie znają jego ogromnych możliwości, nie wiedzą, że ten program umożliwi im trójwymiarowe modelowanie.

SketchUp co to jest: poznajmy go bliżej

SketchUp co to jest takie pytanie może zadawać bardzo wiele osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktów z projektowaniem. SketchUp to bowiem program komputerowy przeznaczony do modelowania trójwymiarowego. Program jest uniwersalny o wszechstronny, branż, w których jest wykorzystywany jest naprawdę bardzo dużo. Korzystają z niego takie branże jak: projektowanie wnętrz, architektura, mechanika, projektowanie krajobrazu. Korzysta z niego również kinematografia i programiści, którzy zajmują się tworzeniem gier komputerowych. Program może zostać wykorzystany także przez osoby, które zajmują się wykonywaniem mebli na wymiar. Do wizualizacji projektowania wnętrz, ogrodów, grafiki 3D jest to program niemal idealny. Wizualizacji i modelowania w programie SketchUp plus Vray można nauczyć się na naszych kursach online. Na kursach online, które proponujemy można zapoznać się także z możliwościami jakie daje SketchUp LayOut. To wersja programu, która łączy wizualizację z tworzeniem prostych rysunków technicznych.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o programie SketchUp?

Do wyboru są aż 3 wersje programu SketchUp. Jedna z nich jest aplikacją internetową, którą można pobrać z strony programu. Aplikacja internetowa ma niewielkie możliwości, można wykorzystać ją do tworzenia mało skomplikowanych projektów, raczej więc korzystają z niej amatorzy. Dla amatorów przeznaczona jest wersja SketchUp Make. Wersja jest bezpłatna, ma więc pewne ograniczenia. Do użytku komercyjnego przeznaczona jest trzecia, płatna wersja programu: SketchUp Pro. Jest to wersja programu z największymi możliwościami.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Przewodnik po oprogramowaniu – tani Windows 11 na Twoim komputerze!

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia stale się rozwija, posiadanie nowoczesnego systemu operacyjnego na swoim komputerze staje się coraz ważniejsze. Windows 11, najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft, przynosi ze sobą wiele innowacyjnych funkcji i udoskonaleń, które mogą znacząco poprawić jakość użytkowania Twojego komputera. W tym przewodniku przyjrzymy się, dlaczego warto zainwestować w Windows 11 i jak możesz zdobyć tani Windows 11, aby cieszyć się wszystkimi jego korzyściami. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Kiedy zafundujesz sobie okrągła antenę satelitarną?

Kilkadziesiąt lat temu posiadanie w Polsce telewizji satelitarnej było przejawem bogactwa a co za tym idzie pewnego luksusu.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending