Connect with us

Dom i Wnętrze

Piękny ogród funkcjonalny w każdą pogodę

Palące słońce,  podmuchy zimnego wiatru albo przelotne opady mogą skutecznie pokrzyżować plany na sobotnie popołudnie i zakłócić relaks na świeżym powietrzu. Czy pogoda, czynnik, na który nie masz najmniejszego wpływu, musi zamykać Cię w czterech ścianach? Niekoniecznie! Dzięki nowoczesnym dodatkom do ogrodu możesz uniezależnić się od kapryśnej aury. Jakie elementy sprawią, że Twój ogród będzie do dyspozycji domowników i gości w każdą pogodę? Sprawdź!

Nowoczesne zadaszenie tarasu

Chcesz przekształcić taras w całoroczną strefę relaksu i rozrywki? Zrealizowanie wizji roztaczającej się w Twojej głowie umożliwią Ci zadaszenia tarasu w formie metalowej pergoli. W modnych ogrodach zaprojektowanych przez profesjonalistów coraz częściej znajdują się metalowe, minimalistyczne zabudowy z regulowanym dachem z tkaniny technicznej lub lameli. Wysokiej klasy pergole są stabilne niezależnie od warunków atmosferycznych, wyróżniają się odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Czołowi producenci dają możliwość rozbudowania podstawowych konstrukcji o dodatkowe elementy w postaci rolowanych przesłon, zintegrowanego oświetlenia LED oraz przesuwnych, szklanych paneli. Zabudowana konstrukcja może pełnić funkcję ogrodu zimowego.

Promiennik podczerwieni

Wieczorny albo jesienny chłód nie będą dawać Ci się we znaki, jeśli w pobliżu mebli ogrodowych zamontujesz promiennik podczerwieni. Urządzenie wolnostojące lub montowane pod zadaszeniem przypomina nieco klasyczną lampę. Jednak, w przeciwieństwie do niej, promiennik emituje nie tylko światło, ale również przyjemne, naturalne ciepło. Urządzenie o odpowiedniej mocy nagrzeje taras, zapewniając optymalne warunki do odpoczynku nawet w chłodniejszy dzień czy wieczór.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending