Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki do łazienki – piękno i parametry techniczne

Płytki do łazienki - piękno i parametry techniczne

Płytki do łazienki możemy spotkać zarówno w formie rozwiązań układanych na podłodze, jak i w formie płytek ściennych. Jest to zresztą jedno z nielicznych pomieszczeń, w których układanie płytek na ścianie nie tylko nie wyszło z mody, ale również nadal dotyczy nie jednej, ale wszystkich ścian.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że egzemplarze tworzone z myślą o łazience odznaczają się podwyższoną odpornością na działanie wilgoci. Płytki do łazienki ścienne i podłogowe chronią pomieszczenie, ułatwiają też jego utrzymanie w czystości.

Mówiąc o zaletach płytek ceramicznych sprawiających, że mamy z nimi do czynienia w łazience, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że na pierwszy plan wysuwają się szeroko rozumiane kwestie techniczne. Czy jednak oznacza to, że płytki w tym pomieszczeniu nie są wybierane także ze względu na swoje walory wizualne? O tym, że są one ważne można przekonać się choćby analizując zainteresowanie, jakie wzbudzają płytki hiszpańskie. Potwierdza ono, że wizualna atrakcyjność płytek także jest w cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/58-kolory-do-salonu https://evokerc.com/ksiegowy-w-niemczech-praktyczne-porady-dla-przedsiebiorcow/ https://beesafe.pl/porady/samochod-ze-szwecji/