Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki do łazienki – piękno i parametry techniczne

Płytki do łazienki - piękno i parametry techniczne

Płytki do łazienki możemy spotkać zarówno w formie rozwiązań układanych na podłodze, jak i w formie płytek ściennych. Jest to zresztą jedno z nielicznych pomieszczeń, w których układanie płytek na ścianie nie tylko nie wyszło z mody, ale również nadal dotyczy nie jednej, ale wszystkich ścian.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że egzemplarze tworzone z myślą o łazience odznaczają się podwyższoną odpornością na działanie wilgoci. Płytki do łazienki ścienne i podłogowe chronią pomieszczenie, ułatwiają też jego utrzymanie w czystości.

Mówiąc o zaletach płytek ceramicznych sprawiających, że mamy z nimi do czynienia w łazience, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że na pierwszy plan wysuwają się szeroko rozumiane kwestie techniczne. Czy jednak oznacza to, że płytki w tym pomieszczeniu nie są wybierane także ze względu na swoje walory wizualne? O tym, że są one ważne można przekonać się choćby analizując zainteresowanie, jakie wzbudzają płytki hiszpańskie. Potwierdza ono, że wizualna atrakcyjność płytek także jest w cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?

Kuchnia to przestrzeń, która ma umożliwiać wygodne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Jej zaaranżowanie jest kluczowe dla komfortu użytkowników. Dzisiaj jednak zwraca się też uwagę na estetykę i wygląd. Jak zaaranżować kuchnię, by była miejscem przyjaznym użytkownikom i pięknym w odbiorze? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie tworzone na indywidualne zamówienie

Wykreowanie niebanalnej i funkcjonalnej kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie można stworzyć miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością. Meble tworzone na wymiar wybierane są przez coraz większą ilość Polaków! Co warto o nich wiedzieć?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz zobacz wiecej meble tarasowe