Connect with us

Dom i Wnętrze

Pokój dzienny w stylu glamour

Styl glamour oferuje nam wiele ciekawych możliwości. Jest to bardzo fajna propozycja dla osób, które lubią strojne i dekoracyjne wnętrza. Ten trend idealnie pasuje do pokoju dziennego. O czym należy pamiętać podczas urządzania pokoju dziennego w stylu glamour?

Meble Gama do ciemnego wnętrza

Glamour lubi ciemne kolory. Bez problemu uda nam się do tego dobrać odpowiednie meble Gama. Przy czym w pierwszej kolejności zdecydujmy się na kolor na ściany. Może to być granat, który pięknie eksponuje się przy jasnych meblach. Można także zdecydować się na coś bardziej odważnego – kolor czarny. Przy czym jest to dobra propozycja do pomieszczeń, które są duże, a do tego są dobrze oświetlone. Czasem w salonach są duże okna tarasowe, które przepuszczają dużą ilość światła dziennego, więc w takich pomieszczeniach kolor czarny będzie się ciekawie prezentował. Chociaż warto go przełamac innym kolorem, jak np. białym.

 

Pokój dzienny w jasnych kolorach

Glamour oferuje ogromną różnorodność. Można więc z powodzeniem zdecydować się na jasny pokój dzienny. Ciekawie prezentuje się kolor…biały. Chociaż wiele osób uważa, że jest to nudna propozycja, która wykorzystywana jest przez wiele osób. Może tak jest faktycznie, ale wystarczy do tego dobrać odpowiednie dodatki, aby całe wnętrze zyskało. Może srebrne, połyskujące dodatki pod postacią ozdobnej lampy zawieszonej pod sufitem? A moze złote gałki przy drzwiach od szafy i komody? Propozycji jest naprawdę wiele, więc bez problemu uda nam się urządzić jasne i oryginalne wnętrza. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending