Connect with us

Technologia

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy jest przydatnym narzędziem marketingowym oraz zdecydowanie pomaga dotrzeć do większej ilości klientów. Jednakże, żeby tak było sklep on-line musi być odpowiednio zaprojektowany i stworzony z myślą o kupujących. Jak tego dokonać?

Firma zewnętrzna.

Projektowanie sklepów internetowych warto zlecić firmom zewnętrznym, najlepiej takim które mogą pochwalić się dobrym portfolio. Warto przed wybraniem odpowiedniej firmy zrobić wcześniej reseach, ponieważ niekompetentny lub niesprawdzony wykonawca może przyczynić się do strat w przyszłych zyskach.

Sprawny interfejs i intuicyjna obsługa.

Warto wziąć pod uwagę fakt, że czasami mniej znaczy więcej i tą zasadą kierować się podczas projektowania sklepów internetowych. Strona główna powinna zachęcać do zapoznania się z ofertą sklepu on-line, a podstrony i ich obsługa powinny być jasne nawet dla laików. Niejasne instrukcje albo problemy z odnalezieniem właściwego produktu mogą przyczynić się do porzucenia zamiaru kupna towaru przez potencjalnego klienta.

Zgrabne opisy i podane rozmiary.

Kupując przez internet ludzie nie mają możliwości oglądnięcia towaru, w związku z tym muszą polegać na opisach prezentowanych na stronie. Warto więc zadbać, żeby były one jak najtreściwsze, a w przypadku odzieży i obuwia należy prawidłowo opisać rozmiarówkę. Ustrzeże to przed ewentualnymi reklamacjami niezadowolonych klientów.

Projekt inny, niż wszystkie.

Projektowanie sklepów internetowych to nie łatwe zadanie, ponieważ w świeży i pomysłowy sposób musimy przedstawić coś sprawdzonego. Z jednej strony prosta i intuicyjna obsługa, z drugiej przyciągające oko szczegóły oraz pomysłowa strona sprawią, że klient na pewno zapamięta nasz sklep internetowy.

Kupowanie przez internet nie jest już fanaberią, a coraz częściej wymaganą usługą. W ten sposób można zamówić wszystko – począwszy od artykułów spożywczych, przez chemię gospodarczą a na różnych usługach skończywszy. W związku z tym przedsiębiorcy powinni zainwestować w projektowanie sklepów internetowych, które już teraz są popularną formą robienia zakupów, a z biegiem czasu prawdopodobnie wyprą sklepy stacjonarne. Za kilka lat może być za późno, żeby dogonić konkurencję i utrzymać się na rynku.

Artykuł przygotowany na podstawie materiałów dostarcoznych przez agencję Iguana Studio

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Przewodnik po oprogramowaniu – tani Windows 11 na Twoim komputerze!

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia stale się rozwija, posiadanie nowoczesnego systemu operacyjnego na swoim komputerze staje się coraz ważniejsze. Windows 11, najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft, przynosi ze sobą wiele innowacyjnych funkcji i udoskonaleń, które mogą znacząco poprawić jakość użytkowania Twojego komputera. W tym przewodniku przyjrzymy się, dlaczego warto zainwestować w Windows 11 i jak możesz zdobyć tani Windows 11, aby cieszyć się wszystkimi jego korzyściami. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Kiedy zafundujesz sobie okrągła antenę satelitarną?

Kilkadziesiąt lat temu posiadanie w Polsce telewizji satelitarnej było przejawem bogactwa a co za tym idzie pewnego luksusu.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca  

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending