Connect with us

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli?

Dlaczego warto wykorzystać ścianki na taras?

W trakcie lata warto korzystać z pięknej pogody i odpoczywać na świeżym powietrzu. Przydomowy taras może stać się idealną przestrzenią do relaksu, o ile tylko zadbamy o jego odpowiednie wyposażenie i aranżację. Poza eleganckimi meblami warto zwrócić uwagę na ścianki na taras. Ścianki to nic innego jak funkcjonalne pergole, które są coraz chętniej wykorzystywane jako alternatywa dla klasycznego parasola. Ścianki na taras projektowane są z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu są cenione od wielu lat. Pergole wznoszone są modułowo z elementów aluminiowych – taka konstrukcja pozwala na zadaszenie dowolnej przestrzeni. Na szczycie pergoli znajduje się dach wykonany z aluminiowych listew, które mogą obracać się wokół własnej osi. Tak skonstruowany dach daje możliwość decydowania o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. W cieniu pergoli możemy ustawić komplet wypoczynkowy, zestaw kawowy czy też stworzyć przydomową, letnią jadalnię.

Ścianki na taras w konkretnych aranżacjach

Ścianki na taras posiadają uniwersalny design, dzięki czemu doskonale wpisują się w różne style. Mogą one zacieniać taras w stylu nowoczesnym, prowansalskim czy skandynawskim, pięknie też prezentować się będą w aranżacjach klasycznych. Ścianki na taras mogą być dodatkowo wyposażone w rolety boczne i frontowe, które zapewnią więcej prywatności i ochronę przed spojrzeniami sąsiadów. Rolety skutecznie ochronią przed silniejszymi podmuchami wiatru czy promieniami zachodzącego słońca.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ciepły montaż okien – korzystne rozwiązanie dla przyszłości

Ciepły montaż okien to nowoczesne rozwiązanie, które wypiera tradycyjne metody, jakie stosowane były do niedawna. Tzn. – dzisiaj klient sam może wybrać to, jak dokładnie zostanie zamontowana nowo zakupiona stolarka okienna. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://myvatn.org Tanie szafki łazienkowe Oryginalne łazienki