Connect with us

Biznes

Ubezpieczenie pojazdu – gdzie znaleźć najlepszą ofertę?

Ubezpieczenie naszego samochodu jest wymagane przez prawo i jest naszym obowiązkiem każdego roku. Wybór konkretnego ubezpieczenia pozwoli nam na uzyskanie OC, AC oraz assistance. Ceny ubezpieczeń wyliczane są na podstawie wielu informacji, m.in. naszego wieku, wieku pojazdu, doświadczenia jako kierowcy liczonego w latach. Jakie ubezpieczenie wybrać, aby cieszyć się najlepszą ofertą na rynku?

Jakie dane uwzględniane są podczas obliczania ubezpieczenia pojazdu?

Szukając najlepszej opcji ubezpieczenia warto wykorzystać portal mfind.pl, który pozwoli nam wyszukać najlepszą ofertę na polskim rynku. Korzystanie z portalu jest łatwe i intuicyjne – wystarczy odpowiadać na pytania. Pierwsze z nich dotyczą rodzaju samochodu, jego roku produkcji, rodzaju napędu. W formularzu znajdziemy również pytania dotyczące zabezpieczeń samochodu, daty pierwszej rejestracji w Polsce oraz tego, czy jest o wykorzystywany również służbowo. Na podstawie tych i wielu innych danych system jest w stanie przedstawić nam najciekawsze oferty, wśród których z pewnością znajdziemy tę odpowiednią dla nas.

OC, AC, Assistance

Co wchodzi w skład ubezpieczeń samochodowych? Obowiązkowym ubezpieczeniem każdego posiadacza samochodu jest OC czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie gwarantuje, że z Twojej polisy zostaną opłacone wszelkie szkody, które wyrządzisz w ruchu drogowym. Ubezpieczenie obejmuje mienie, zdrowie i życie osób poszkodowanych. Warto pamiętać, że za brak ubezpieczenia OC grożą wysokie kary finansowe!

AC to ubezpieczenie autocasco – pozwala na uzyskanie zadośćuczynienia w przypadku utraty lub straty samochodu w wyniku kradzieży. AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, gwarantującym pieniądze nam, w przeciwieństwie do OC.

Continue Reading
Advertisement

Biznes

Praca poza granicami kraju i zasiłek rodzinny z Niemiec

Wychowanie dziecka wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, obowiązkami i przede wszystkim z pieniędzmi, które w wychowaniu są bardzo ważne, a najczęściej wtedy jeden z rodziców pozostaje na urlopie w pracy lub w ogóle pracy nie posiada. Jak sobie poradzić w tym czasie, kiedy zarobki są niższe lub jeśli jeden z rodziców ich nie posiada? U zachodnich sąsiadów jest taka opcja, jak zasiłek rodzinny z Niemiec. Może warto z niego skorzystać?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Inwestycje mieszkaniowe o wyższym standardzie.

Inwestycje tworzone na potrzeby budownictwa mieszkaniowego planowane są w coraz wyższym standardzie. Zmienia się średnia powierzchnia takiego lokalu przeznaczonego pod wynajem komercyjny. Szukając pomysłu na lokatę kapitału, warto rozważyć ofertę najmu realizowaną przez dewelopera.
(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Na czym polega outsourcing księgowy?

Outsourcing księgowy to pojęcie, z którym można się spotkać coraz częściej. Tym bardziej, gdy prowadzi się własną działalność gospodarczą. Jest to wyrażenie, które na stałe wchodzi w słownik języka polskiego.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending