Connect with us

CIEKAWE

Wesele zimą – tak czy nie?

Większość zakochanych planujących wstąpić w związek małżeński organizuje ślub późną wiosną lub latem. Część narzeczonych jednak sprzeniewierza się tradycji i datę swojego ślubu wyznaczają  na zimę. Czy warto przełamać schemat i powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w grudniu czy styczniu?

Piękna ceremonia wśród białego puchu

Argumentem, dla którego spora rzesza narzeczonych decyduje się zorganizować ślub poza sezonem, jest oszczędność pieniędzy. Zimą sale weselne są mniej oblegane, co zazwyczaj pociąga za sobą znaczne obniżenie kosztów usług. W grudniu czy lutym łatwiej również o dobrą oprawę muzyczną.  Chcesz wziąć ślub nie w ciągu dwóch lat, a kilku miesięcy? W takim razie zrezygnuj z ceremonii latem na rzecz wesela zimą. Możesz mieć pewność, że na pewno znajdziesz piękną salę, która będzie dostępna znacznie wcześniej niż w przeciągu kilkunastu miesięcy.

Wymieniając zalety zimowych ślubów, nie sposób nie wspomnieć o niezwykle romantycznej atmosferze i ogromnym polu do popisu podczas dekorowania sali.

Zima? Niekoniecznie…

Decydując się na organizację ślubu poza sezonem, należy mieć również świadomość ograniczeń z tym związanych. Przede wszystkim, przejście z samochodu do kościoła i na salę weselną po mokrym, często pokrytym brudnym śniegiem czy wodą podłożu może poskutkować zniszczeniem sukienki i koniecznością spędzenia ceremonii i wesela w poplamionej kreacji. Konieczne będzie również dobranie do sukni i garnituru odpowiednich okryć wierzchnich, co w praktyce może okazać się niełatwym zadaniem. Pogoda zimą lubi płatać figle, dlatego należy mieć świadomość, że zamiast puszystego śniegu może nam w tym dniu towarzyszyć ulewny deszcz. Zimowa szaruga również nie nastraja pozytywnie, a zachodzące już około 16 godziny słońce może udaremnić planowaną sesję zdjęciową.

Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-holowanie-samochodu/ zobacz https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/