Connect with us

CIEKAWE

Zyski ze sprzedaży oraz wynajmu fotobudek

Fotobudki w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Możemy je zauważyć i skorzystać z nich m.in. w centrach handlowych oraz na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Wpisały się już jako stała atrakcja np. na weselach, na imprezach i eventach firmowych, ale także szkoły i przedszkola oraz hotele coraz chętniej z nich korzystają.

Stacjonarnie czy w rozjazdach?

Sprzedając fotobudki, a także oferując usługę ich wynajmu, należy uzyskać jak największą ilość Klientów. Aby automat przynosił zysk, w miejscu w którym będzie się znajdował, powinna być możliwie duża liczba ludzi. Decydując się na stacjonarne postawienie fotobudki w centrum handlowym czy w hotelu pod uwagę trzeba wziąć także wymiary urządzenia. Są one bowiem wysokie na 170cm, a ich podstawa ma 50cm na 50cm. Sprzedaż fotobudek jest także atrakcyjną ofertą dla domów weselnych. Można uzyskać z nich większy dochód, aniżeli dowożąc je za każdym razem. Aby dowieźć fotobudkę na miejsce imprezy, należy dysponować samochodem co najmniej wielkości van, a to również jest kosztem w biznesie. Fotobudki nie są lekkimi urządzeniami, dlatego do ich przeniesienia z samochodu na miejsce docelowe, konieczny może się okazać średniej wielkości wózek.

Wynajem fotobudek, które dowozi się w różne miejsca, świetnie sprawdzi się gdy dysponujemy w firmie co najmniej kilkoma sztukami fotobudek. Wtedy można część z nich dowozić, a część umieścić stacjonarnie na określony czas. Dowożąc fotobudki w konkretne miejsce, np. na imprezy integracyjne, na studniówki czy wesela, z reguły wymagają one obsługi właściciela. Ustawione natomiast stacjonarnie, są tak przygotowane, że są samoobsługowe. Fakt ten, także przekłada się na wielkość zysku.

Akcesoria i gadżety

Decydując się na sprzedaż fotobudek, warto zastanowić się także nad rozszerzeniem działalności o sprzedać ciekawych gadżetów. Sprzedaż fotobudek znacznie zyska na jakości, jeśli jedna firma będzie posiadała w swojej ofercie zarówno możliwość zakupu automatu, jak i różnego rodzaju akcesoriów. Im większy wybór peruk, okularów, szali, masek, kapeluszy, czapek – tym chętniej będą one kupowane. Aby fotobudka była atrakcyjna dobrze jest także jednocześnie sprzedawać oryginalne tła, statywy, zainwestować w oświetlenie. Ogromnym plusem sprzedając fotobudki będzie posiadanie również toreb, w które można zapakować gadżety. Całości dopełnią wózki umożliwiające szybkie i sprawne przewiezienie fotobudek po wyjęciu z samochodu na miejsce docelowe.

Klient kupujący fotobudkę, jeśli znajdzie w jednym miejscu wszystko co jest niezbędne do wystartowania z ciekawym biznesem – chętniej skorzysta z kompleksowej oferty i obsługi. A dla nas zyski okażą się zdecydowanie większe, niż w przypadku gdybyśmy zajmowali się tylko sprzedażą samych fotobudek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ zobacz wiecje https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/