Connect with us

CIEKAWE

Do czego służą złączki z pierścieniem zacinającym?

Do czego służą złączki z pierścieniem zacinającym?

Hydrauliczne złączki z pierścieniem zacinającym to jak sama nazwa wskazuje część armatury hydraulicznej ciśnieniowej, która jest stosowana w bardzo wielu branżach przemysłowych. Za pomocą tego oprzyrządowania można montować szczelne połączenia rurowe.

Aby taka maszyna właściwie działała, są do tego także potrzebne wysokiej jakości przełączniki hydrauliczne. Wszystkie złączki z pierścieniem zacinającym służą do montażu rur pod kątem prostym, zwykle są wykorzystywane w instalacjach sterujących i napędowych maszyn, gdzie wykorzystywane są także wyżej wspomniane przełączniki hydrauliczne. Jeżeli mamy za zadanie podłączyć elementy siłowej hydrauliki oraz elementy hydrauliki sterującej, to złączki z pierścieniem zacinającym będą najlepsze. Sam pierścień zacinający daje gwarancje szczelności w połączeniu dowolnej rury ze złączem, czynności wykonywane są pod wysokim ciśnieniem. Prace na złączkach wykonywane są w temperaturach nawet od – 40 stopni do + 120 stopni Celsjusza, jeżeli mowa o stali węglowej, oraz w temperaturach od – 60 do +400 stopni Celsjusza, wykorzystując przy tym stal nierdzewną.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza ofertą na normapress.pl.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Gdzie się możemy spotkać ze sprzęgłami jednokierunkowymi?

Gdzie się możemy spotkać ze sprzęgłami jednokierunkowymi?

Sprzęgła są mechanizmami, które wykorzystuje się po to, aby łączyć i rozłączać wały – zarówno bierny, jak i napędowy. Jednym z najbardziej typowych jest ich podział na rozwiązania standardowe oraz mniej typowe nazywane również specjalistycznymi. To właśnie do tej grupy zalicza się zarówno sprzęgła hydrokinetyczne, jak i jednokierunkowe. Rosnące zainteresowanie tymi ostatnimi zachęca do zwrócenia na nie szczególnej uwagi. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Zakup oryginalnego tuszu do drukarki

Absolutnym hitem ostatnich miesięcy jest urządzenie wielofunkcyjne HP 5075. Jest to drukarka, kopiarka i skaner w jednym, dlatego nada się idealnie dla studenta lub ucznia. Sprawdzi się też w małej firmie, ponieważ codziennie trzeba drukować masę dokumentów.
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Co przemawia za zakupem krzeseł obrotowych?

Co przemawia za zakupem krzeseł obrotowych?

Choć krzesła biurowe mają dość długą tradycję, z ich obrotowymi odpowiednikami nie mieliśmy do czynienia od samego początku. Gdy jednak pierwsze z nich pojawiły się na rynku, niemal natychmiast go podbiły. Dziś to właśnie krzesła obrotowe są uważane za najbardziej ergonomiczne. Zaleca się zresztą wprowadzanie ich nie tylko do biur, ale również do domów zwłaszcza, jeśli z krzeseł mają korzystać dzieci w wieku szkolnym. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://xann.pl/sitemap rozkładany tarasowy stół pled balkon