Connect with us

CIEKAWE

Jak pokonać lęk zwierzęcia przed weterynarzem?

Jak pokonać lęk zwierzęcia przed weterynarzem?

Choć opiekunowie psów i kotów mają świadomość tego, jak ważne jest odwiedzanie gabinetu weterynarza, często trudno jest oprzeć się wrażeniu, że wizyta ta stresuje ich wcale nie mniej niż same zwierzęta. Jak zatem przygotować się do niej, aby „ten pierwszy raz” był jak najmniej traumatyczny?

Weterynarz w Krakowie przypomina, że obawy są w pełni uzasadnione. Niepokoi się opiekun, zdenerwowane jest jednak również samo zwierzę, które nagle znajduje się w obcym miejscu pełnym nieznanych zapachów. Lęk można zmniejszyć pomagając mu oswoić się z nową przestrzenią. Z wizytą do weterynarza warto więc zabrać ulubioną zabawkę psa lub kota, a także… smakołyki. Jeśli zwierzę nie trafia do gabinetu z powodu dolegliwości żołądkowych, wcale nie trzeba mu ich szczędzić zwłaszcza, że ich smak będzie kojarzył się z przyjemnością, nagrodą i… domem. Smakołyki przydadzą się też po skończonej wizycie. Nagrodzą zwierzę, które okazało się dzielne i uspokoją te, które ze wszystkich sił starało się utrudnić lekarzowi wykonywanie należących do niego obowiązków.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/jak-przerejestrowac-samochod-po-smierci-wlasciciela/ https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/ https://beesafe.pl/porady/winiety-austria/