Connect with us

CIEKAWE

Meble restauracyjne – co wybrać?

Wiosna to czas, w którym managerowie restauracji przygotowują się do sezonu letniego. W lokalach, w których możliwe jest zaaranżowanie ogrodu letniego to szczególnie ważny czas. Przed managerami stoi trudne zadanie znalezienia odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko zapewnią gościom wygodę, ale także swoim wyglądem będą zachęcać do wizyty właśnie w tej konkretnej restauracji czy kawiarni. Jakie meble wybrać?

Cechy idealnych mebli do restauracji

Szukając mebli do restauracji managerowie muszą przede wszystkim być świadomi, że takie elementy każdego dnia będą silnie eksploatowane. Dodatkowo, jeśli mają być to elementy aranżacji ogrodów letnich czy tarasów konieczne jest wybranie kolekcji mebli odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest też odpowiednie profilowanie mebli – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wygodę i komfort.

Meble do ogrodów letnich

Wśród najczęściej szukanych mebli wymienia się meble do ogrodów letnich. Meble restauracyjnedo ogrodu muszą być wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne: silne promieniowanie UV, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Wśród wielu interesujących propozycji zdecydowana większość managerów wybiera meble technorattanowe, odznaczające się dużą odpornością na uszkodzenia, jak i wspaniałym designem. Dzisiaj technorattan zyskał nowe życie – projektanci zadbali o to, aby każdy element udostępnianych kolekcji zachwycał i zapewniał wygodę. W kolekcjach znajdziemy elementy takie jak sofy narożne, fotele, krzesła, sofy.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Kolekcje technorattanowe tworzone są na podstawie aluminiowych stelaży. Tworzywo to malowane jest proszkowo, co zabezpiecza je przed wnikaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium sprawia też, że finalna waga mebla jest bardzo niska.

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

​​Wygodny pokój dwuosobowy Wrocław na weekend!

Jeśli planujesz spędzić romantyczny weekend we Wrocławiu w towarzystwie bliskiej osoby, to pokój dwuosobowy Wrocław może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Miasto to pełne uroku i atrakcji, które można odkrywać we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Gdzie jechać na obóz?

Czas tak szybko leci, że człowiek niedawno co witał rok szkolny, a tu już za kilka dni przyjdzie się z nim oficjalnie pożegnać. Nadchodzi czas letniego wypoczynku. Urlop już od dawna jest zaplanowany. Każdy z wielką radością oczekuje na rodzinny wypoczynek. Dorośli mogą również pomyśleć o tym, aby dzieciom zaplanować obóz żeglarski 2023 lub też inny wyjazd zorganizowany. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Metoda nadzorowania wprowadzenia projektów na rynek

Metoda agile product delivery znana jest od początku XX wieku. Jednak dopiero od niedawna znalazła ona szersze zastosowanie. Na samym początku używana ona była jedynie w branży IT. Jednak potem więcej osób zaczęło korzystać z metody nadzorowania projektów, które zapewniają nie tylko ogromną dynamikę, ale także niosą ze sobą duży poziom ryzyka. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-quada/ https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ zobacz