Connect with us

Dom i Wnętrze

Dlaczego warto zdecydować się na projektowanie wnętrz?

Praca projektanta wnętrz cieszy się obecnie coraz większą popularnością, a osoba mająca duże doświadczenie w tym zawodzie, jest w stanie zarobić niemałe pieniądze. Oczywiście, tylko najlepsi mają szansę na atrakcyjne zlecenia.

Klienci, którzy decydują się dziś na projektowanie wnętrz przez specjalistów, nie będą usatysfakcjonowani jakimkolwiek rozwiązaniem. Zwykle w ich głowach gnieżdżą się naprawdę ciekawe pomysły, brakuje im jednak wiedzy i umiejętności pozwalających na wcielanie ich w życie. Profesjonalny projektant dysponuje zresztą nie tylko odpowiednim doświadczeniem, ale i wsparciem ze strony aplikacji ułatwiających zarządzanie przestrzenią. Jest dzięki temu w stanie stworzyć projekt koncepcyjny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jednocześnie już na etapie planowania może określić, które pomysły da się zrealizować, a które nie są możliwe do wcielenia w życie. Współpraca z nim jest więc wyjątkowym ułatwieniem oszczędzając zarówno pieniądze, jak i czas.

Gdzie szukać architekta?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego TOKA+HOME.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jaki parasol ogrodowy wybrać do naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Zadaniem parasola ogrodowego jest skuteczna ochrona użytkowników przed promieniowaniem UV. Nadmierna ekspozycja na słońce w szybkim czasie spowodować może poparzenia słoneczne, udary, odwodnienie. Obecność parasola ogrodowego sprawi także, że bez trudu odmienimy tę przestrzeń i nadamy jej bardziej nowoczesnego wyglądu. Co powinniśmy wiedzieć o parasolach ogrodowych i co mogą zaproponować nam producenci? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Tanie domy całoroczne pomysłem na życiowe gniazdko

Uwicie życiowego gniazdka jest celem każdego z nas. Należałoby więc się zastanowić, w jaki sposób można najszybciej stać się właścicielem własnego gniazdka. Dobrym pomysłem są tanie domy całoroczne. Istnieje wiele możliwości, by stać się właścicielem takiego domku, który będzie naszą oazą spokoju i świątynią wyciszenia. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Biały taras – stylowy czy kłopotliwy?

W katalogach prezentujących najmodniejsze kompozycje ogrodowe od jakiegoś czasu pojawiają się aranżacje utrzymane w białych tonacjach. Jeszcze jakiś czas temu tylko nieliczni śmiałkowie odważyliby się uczynić właśnie biel głównym motywem kolorystycznym w ogrodzie. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej! Czy biały ogród może być funkcjonalny? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending