Connect with us

Dom i Wnętrze

Dlaczego warto zdecydować się na projektowanie wnętrz?

Praca projektanta wnętrz cieszy się obecnie coraz większą popularnością, a osoba mająca duże doświadczenie w tym zawodzie, jest w stanie zarobić niemałe pieniądze. Oczywiście, tylko najlepsi mają szansę na atrakcyjne zlecenia.

Klienci, którzy decydują się dziś na projektowanie wnętrz przez specjalistów, nie będą usatysfakcjonowani jakimkolwiek rozwiązaniem. Zwykle w ich głowach gnieżdżą się naprawdę ciekawe pomysły, brakuje im jednak wiedzy i umiejętności pozwalających na wcielanie ich w życie. Profesjonalny projektant dysponuje zresztą nie tylko odpowiednim doświadczeniem, ale i wsparciem ze strony aplikacji ułatwiających zarządzanie przestrzenią. Jest dzięki temu w stanie stworzyć projekt koncepcyjny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jednocześnie już na etapie planowania może określić, które pomysły da się zrealizować, a które nie są możliwe do wcielenia w życie. Współpraca z nim jest więc wyjątkowym ułatwieniem oszczędzając zarówno pieniądze, jak i czas.

Gdzie szukać architekta?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego TOKA+HOME.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Lampy muszą być

Lampy muszą być

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj dom bez oświetlenia. Światło sprawia, że możemy bez ograniczeń funkcjonować również wówczas, gdy nastanie zmrok. Obecnie lampy to jednak nie tylko funkcja praktyczna. Są bowiem tak ładne, że sprawdzają się też w charakterze ozdób. Dlatego dobrze jest wybrać lampę, która będzie współgrała z pomieszczeniem, w którym ma się znaleźć. Na szczęście producenci zapewniają swoim klientom naprawdę szeroki wybór. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak wybrać meble do małego pokoju?

Małe wnętrza nie są łatwe do urządzenia. Z pozoru takie zadanie wydawać by się mogło łatwe. Prawda jest jednak zupełnie inna. Im mniejsze pomieszczenie, tym większa trudność w rozplanowaniu wszystkich potrzebnych sprzętów. Jak rozsądnie wybierać meble do małego pokoju?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź piękny parasol na taras

Kupno parasola ogrodowe na taras czy do ogrodu nie jest dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Zmieniają się jednak powody, dla których chcemy posiadać taki produkt  strefie relaksu. Do niedawna głównym czynnikiem była oczywiście chęć odpoczynku w cieniu. Dzisiaj coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze szkodliwości promieniowania UV.

(więcej…)

Continue Reading

Trending