Connect with us

Motoryzacja

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne

Nawet najlepszy kierowca może stać się ofiarą wypadku na drodze lub spowodować kolizję. Niesprzyjające warunki pogodowe, rozkojarzenie czy awaria samochodu mogą stać się przyczyną nieszczęśliwej sytuacji. Zminimalizować skutki nieprzewidzianych zdarzeń pomaga ubezpieczenie komunikacyjne. Coraz większa rzesza kierowców, kierując się troską o bezpieczeństwo swoje, pasażerów i innych uczestników ruchu, decyduje się na rozszerzenie podstawowego pakietu o polisy nieobowiązkowe. Jakie warianty proponują towarzystwa? Sprawdź!

Autocasco

Autocasco, czyli AC, jest najpopularniejszym, nieobowiązkowym ubezpieczeniem, na jaki decyduje się znaczna część kierowców (szczególnie właścicieli nowych, kosztownych wozów i niegarażowanych aut). Polisa chroni mienie przed konsekwencjami kradzieży, zniszczenia oraz uszkodzenia pojazdu na skutek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Chuligan porysował maskę Twojego samochodu? Uczestniczyłeś w kolizji z udziałem dzikiego zwierzęcia? Twój samochód został skradziony? Nie musisz płacić za szkody z własnej kieszeni. Pokryciem strat zajmie się ubezpieczyciel.  Zakres działania polisy AC uzależniony jest od oferty danego towarzystwa i preferencji kierowcy.

Assistance

Polisa Assistance zapewnia kierowcy konkretną, techniczną i całodobową pomoc. Okaże się nieoceniona, kiedy samochód zepsuje się z daleka od miejsca zamieszkania albo nagle zabraknie w baku paliwa. Podstawowe pakiety Assistance często dołączone są do polisy OC, jednak ich zakres jest mocno okrojony.

NNW

NNW to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie  jednorazowego odszkodowania dla siebie i pasażerów, którzy ucierpieli w wyniku wypadku samochodowego. Pieniądze umożliwiają w tym przypadku zakup leków czy rehabilitację. Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie mfind.pl.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Znajdź idealne ubezpieczenie samochodu

Własny samochód to olbrzymie ułatwienie, szczególnie dla osób niemieszkających w dużych miastach czy też osób, które cenią sobie możliwość szybkiego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego. Posiadanie samochodu to jednak nie tylko przywileje, ale i obowiązki: poza corocznymi przeglądami technicznymi musimy również pamiętać o posiadaniu polisy OC. Czym jest ta polisa? (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Sala wykładowa do wynajęcia

Sala wykładowa do wynajęcia

Przy wyborze sali konferencyjnej bądź na wykłady co będzie najważniejsze dla nas i uczestników z niej korzystających? Na pewno dużym plusem będzie odpowiednia lokalizacja, aby dojazd nie zajmował dużo czasu i nie sprawiał problemu. Ważne też będą warunki takie jak przestrzeń i technologia. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Znaczenie czasu dla powodzenia podczas nauki jazdy

Znaczenie czasu dla powodzenia podczas nauki jazdy

Płynna i pewna jazda samochodem to cenna umiejętność przydająca się bez względu na to, w jakim jesteśmy wieku i jakie są nasze zainteresowania zawodowe. To także umiejętność którą, wbrew obawom wyrażanym przez dziesiątki osób, można opanować wyjątkowo szybko. Na co powinniśmy zatem zwrócić uwagę chcąc czuć się pewnie jako kierowcy? Nie ulega wątpliwości, że pomoże nam w tym dobra szkoła prawa jazdy w Warszawie, czas więc zadać sobie pytanie o to, jak ją znaleźć.

(więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….