Connect with us

CIEKAWE

Inspiracje na kuchnię pełną innowacji

Czy kuchnia może być miejsce, w którym będziemy przebywać z przyjemnością? Zdecydowanie tak – konieczne jest jednak dobranie odpowiedniego wyposażenia i mebli. O ile wystrój kuchni możemy zmieniać co jakiś czas, o tyle w przypadku wyposażenia stawiajmy na trwałe i solidne rozwiązania, które będą cieszyć nas wiele lat. Tak jest w przypadku nowoczesnych garnków – jakie wybrać?

Czym nowoczesne garnki nas zaskoczą?

Czy garnki kuchenne mogą zmienić nawyki żywieniowe? Okazuje się, ze tak – nowoczesne materiały oraz innowacyjne technologie sprawiają, że możemy gotować zdrowiej, ciekawej i smaczniej. W ofercie sklepu gerlach.pl znajdziemy piękne komplety garnków kuchennych, dopasowanych do potrzeb różnorodnych odbiorców. W kolekcjach znajdziemy zestawy złożone z kilku lub kilkunastu elementów: garnków, pokrywek, elementów do gotowania na parze.

Garnki wysokiej klasy są obecnie tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, nie poddaje się korozji. Garnki takie posiadają wbudowane w dno dyski aluminiowe, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła, jak również znacznie szybsze gotowanie potraw i oszczędność energii. Dyski pozwalają na użytkowanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek, również na tych indukcyjnych.

Aby użytkowanie garnków było proste i bezproblemowe wyposażono je w wygodne, profilowane uchwyty i rączki.

Patelnie, które pozwolą przygotować ulubione potrawy

Smażone dania uważane są za jedne z najsmaczniejszych. Dzięki wykorzystaniu patelni z powłokami ceramicznymi możemy znacząco zmniejszyć ilość tłuszczu wykorzystywanego do smażenia. Oznacza to znacznie mniejszą kaloryczność przygotowywanego dania! Powłoka ceramiczna pozwala też zmniejszyć ryzyko przypalenia jedzenia.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Doskonały wybór nalewek

Doskonały wybór nalewek

Owocowe nalewki to można powiedzieć nasz krajowy specjał jeśli chodzi o alkohole. W Polsce bardzo popularne jest samodzielne przygotowywanie nalewek w zaciszu własnego domu. nie powinno więc być zaskoczenia, że również pojawiają się na rynku firmy, które korzystając z tradycji starają się wprowadzać swoje nalewki do sprzedaży. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jak wynająć salę szkoleniową i tego nie żałować?

Jak wynająć salę szkoleniową i tego nie żałować?

Nikogo nie trzeba dziś przekonywać o tym, że organizacja spotkania branżowego, szkolenia lub innej imprezy firmowej w Warszawie podnosi prestiż firmy. Stolica to przecież nie tylko największe polskie miasto, ale również bardzo istotny ośrodek gospodarczy. Każdy, kto choć raz przygotowywał takie spotkanie wie jednak z pewnością, że wynajem sal szkoleniowych w Warszawie stanowi ogromne wyzwanie. Co zatem zrobić, aby mu sprostać? (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Wygoda i bezpieczeństwo systemów centralnego ogrzewania

Wygoda i bezpieczeństwo systemów centralnego ogrzewania

Kotły co na paliwo stałe są na dzisiaj całkiem ekologiczny, wygodnym i co bardzo istotne, przystępnym ekonomicznie rozwiązaniem problemu uzyskiwania ciepła dla potrzeb domu czy każdego innego budynku użytkowego, w jakim mają działać ludzie. Pewnym problemem zawsze pozostaje kwestia bezpieczeństwa i czystości takich systemów i chociaż nowoczesne kotły co są bardzo bezpieczne, a ich czystość nie jest realnym problemem, warto się zastanowić nad zapewnieniem sobie, rodzinie oraz współpracownikom maksimum bezpieczeństwa oraz odpowiedni poziom wygody. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending