Connect with us

CIEKAWE

Inspiracje na kuchnię pełną innowacji

Czy kuchnia może być miejsce, w którym będziemy przebywać z przyjemnością? Zdecydowanie tak – konieczne jest jednak dobranie odpowiedniego wyposażenia i mebli. O ile wystrój kuchni możemy zmieniać co jakiś czas, o tyle w przypadku wyposażenia stawiajmy na trwałe i solidne rozwiązania, które będą cieszyć nas wiele lat. Tak jest w przypadku nowoczesnych garnków – jakie wybrać?

Czym nowoczesne garnki nas zaskoczą?

Czy garnki kuchenne mogą zmienić nawyki żywieniowe? Okazuje się, ze tak – nowoczesne materiały oraz innowacyjne technologie sprawiają, że możemy gotować zdrowiej, ciekawej i smaczniej. W ofercie sklepu gerlach.pl znajdziemy piękne komplety garnków kuchennych, dopasowanych do potrzeb różnorodnych odbiorców. W kolekcjach znajdziemy zestawy złożone z kilku lub kilkunastu elementów: garnków, pokrywek, elementów do gotowania na parze.

Garnki wysokiej klasy są obecnie tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, nie poddaje się korozji. Garnki takie posiadają wbudowane w dno dyski aluminiowe, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła, jak również znacznie szybsze gotowanie potraw i oszczędność energii. Dyski pozwalają na użytkowanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek, również na tych indukcyjnych.

Aby użytkowanie garnków było proste i bezproblemowe wyposażono je w wygodne, profilowane uchwyty i rączki.

Patelnie, które pozwolą przygotować ulubione potrawy

Smażone dania uważane są za jedne z najsmaczniejszych. Dzięki wykorzystaniu patelni z powłokami ceramicznymi możemy znacząco zmniejszyć ilość tłuszczu wykorzystywanego do smażenia. Oznacza to znacznie mniejszą kaloryczność przygotowywanego dania! Powłoka ceramiczna pozwala też zmniejszyć ryzyko przypalenia jedzenia.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Kurs prawa jazdy kat b warszawa

Kurs prawa jazdy kat b warszawa

Kurs prawa jazdy kategorii B to najpopularniejszy rodzaj kursu wybieranego przez przyszłych kierowców. Aby uzyskać prawo jazdy w tej kategorii, należy zdać egzaminy – teoretyczny i praktyczny oraz ukończyć kurs prawa jazdy kat B Warszawa to miasto, gdzie istnieje duży wybór szkół tego typu. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Lepsza praca dzięki kursowi prawa jazdy

Lepsza praca dzięki kursowi prawa jazdy

Nie ma jednego powodu, dla którego kolejne osoby zapisują się na kurs nauki jazdy Warszawa. Bez trudu możemy jednak wskazać kilka takich, które pojawiają się wyjątkowo często. Na pierwszy plan wysuwa się w tym kontekście dążenie do tego, aby zdobyć większe szanse na rynku pracy. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Pracuj i zarabiaj w Holandii. Znajdź zatrudnienie z największym portalem dla Polaków. Aktualne oferty pracy na Glospolski.nl

Holandia wciąż jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do pracy w europie zachodniej. Liczba naszych rodaków w tym kraju oscyluje wokół ćwierć miliona osób. To spora liczba. Polacy mają tam zagwarantowane dobre warunki pracy, wysokie zarobki, świadczenia socjalne i zakwaterowanie. Agencje pracy mają setki ofert dla tych, co chcą spróbować swoich sił w innym kraju. Jednym z portali, gdzie ogłaszają się pracodawcy, jest Głos Polski. Został on stworzony z myślą o Polakach, którzy przebywają w Holandii lub poszukują pracy w kraju Niderlandów. Znajdź ją i Ty! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending

https://greaterrangedj.com/samochod-z-francji-jak-kupic-uzywany-samochod-za-granica/ roszczenia-ubezpieczeniowe.pl https://samanthasmithphoto.com/lampy-na-taras-wiszace-prosty-sposob-na-oswietlenie/