Connect with us

CIEKAWE

Inspiracje na kuchnię pełną innowacji

Czy kuchnia może być miejsce, w którym będziemy przebywać z przyjemnością? Zdecydowanie tak – konieczne jest jednak dobranie odpowiedniego wyposażenia i mebli. O ile wystrój kuchni możemy zmieniać co jakiś czas, o tyle w przypadku wyposażenia stawiajmy na trwałe i solidne rozwiązania, które będą cieszyć nas wiele lat. Tak jest w przypadku nowoczesnych garnków – jakie wybrać?

Czym nowoczesne garnki nas zaskoczą?

Czy garnki kuchenne mogą zmienić nawyki żywieniowe? Okazuje się, ze tak – nowoczesne materiały oraz innowacyjne technologie sprawiają, że możemy gotować zdrowiej, ciekawej i smaczniej. W ofercie sklepu gerlach.pl znajdziemy piękne komplety garnków kuchennych, dopasowanych do potrzeb różnorodnych odbiorców. W kolekcjach znajdziemy zestawy złożone z kilku lub kilkunastu elementów: garnków, pokrywek, elementów do gotowania na parze.

Garnki wysokiej klasy są obecnie tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wysokich temperatur, nie poddaje się korozji. Garnki takie posiadają wbudowane w dno dyski aluminiowe, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła, jak również znacznie szybsze gotowanie potraw i oszczędność energii. Dyski pozwalają na użytkowanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek, również na tych indukcyjnych.

Aby użytkowanie garnków było proste i bezproblemowe wyposażono je w wygodne, profilowane uchwyty i rączki.

Patelnie, które pozwolą przygotować ulubione potrawy

Smażone dania uważane są za jedne z najsmaczniejszych. Dzięki wykorzystaniu patelni z powłokami ceramicznymi możemy znacząco zmniejszyć ilość tłuszczu wykorzystywanego do smażenia. Oznacza to znacznie mniejszą kaloryczność przygotowywanego dania! Powłoka ceramiczna pozwala też zmniejszyć ryzyko przypalenia jedzenia.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Praktyczne akcesoria narciarskie które mogą przydać się na stoku

Sporty zimowe cieszą się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też na rynku znaleźć można wiele rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości akcesoria narciarskie. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom i poradom dowiedzą się Państwo na które akcesoria warto postawić i na co zwrócić uwagę.
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jazda konna dla początkujących

Jazdy na koniu należy się nauczyć. Jej opanowanie wcale nie jest łatwe. Nie sztuką jest jeździć na koniu. Sztuką jest nawiązanie nici porozumienia ze zwierzęciem w taki sposób, aby to zechciało nas słuchać. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jak podejść do kwestii rozwodu?

Spraw rozwodowych w Polsce jest coraz więcej – wynika to nie tylko z danych podawanych przez Główny Urząd Statystyczny, ale też przez samych prawników. Rozwody dotykają par zarówno z dłuższym stażem małżeńskim, jak i tych, które w związkach formalnych pozostają od kilku lat. Czy obecność adwokata podczas rozwodu jest konieczna? Jak znaleźć dobrego adwokata? (więcej…)

Continue Reading

Trending