Connect with us

Dom i Wnętrze

Kafelki – wyjątkowa ozdoba polskich domów

Kafelki - wyjątkowa ozdoba polskich domów

Jeszcze kilkanaście lat temu kafelki kojarzyły nam się z ciekawym, ale dość staromodnym elementem ozdobnym. Docenialiśmy ich odporność na uszkodzenia oraz walory antypoślizgowe, wychodziliśmy jednak z założenia, że miejscami, w których powinny się pojawiać są przede wszystkim kuchnia i łazienka. Owszem, wiedzieliśmy, że pewna grupa naszych rodaków nie stroni od nich również w salonie albo sypialni, uważaliśmy jednak, że jest to dość ekstrawaganckie rozwiązanie. Dziś odchodzimy już od takiego postrzegania kafelków.

O swego rodzaju przełomie można mówić przede wszystkim w kontekście kilku ostatnich lat. To właśnie wtedy dość hermetyczny do niedawna krajowy rynek zaczął otwierać się na rozwiązania pochodzące z zagranicy. W sprzedaży pojawiły się kafelki z Włoch i Hiszpanii, a wraz z nimi całkiem nowe podejście do kwestii związanych zarówno z ich stylistyką, jak i jakością. Dziś więc jesteśmy jak najdalsi od stronienia od płytek. Nie mamy oporów nawet przed umieszczaniem ich na tarasie, gdzie docenia się zwłaszcza właściwości gresu.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na eurolazienki.pl.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Bez względu na to, czy o zakupie kafelków myślimy w kontekście odwiedzenia sklepu internetowego, czy stacjonarnego, powinniśmy unikać kilku błędów. Które z nich są popełniane najczęściej, a tym samym powinny być w szczególny sposób brane pod uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy warto kupić drzwi balkonowe przesuwne?

Nowy dom oferuje wiele nowych możliwości. To również budynek, który od inwestora wymaga podjęcia wielu nowych decyzji. M.in. tych odnoszących się do drzwi, jakie będą wychodzić na taras. Warto poddać analizie drzwi balkonowe przesuwne. Czy warto je faktycznie zakupić dla siebie?  (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zabudowa altany przed wiatrem – co wykorzystać?

Funkcjonalna zabudowa altany przed wiatrem to element, który warto przemyśleć przed rozpoczęciem sezonu ogrodowego czy tarasowego. Wykorzystanie altany jest dzisiaj powszechne – rozwiązanie to ma wiele zalet i znacząco podnosi estetykę otoczenia. Jakie rozwiązania w przypadku altany wykorzystać, aby odpoczywać wygodniej? (więcej…)

Continue Reading

Trending

koce balkon leżaki taras stoły taras rozkładane