Connect with us

CIEKAWE

Zyski ze sprzedaży oraz wynajmu fotobudek

Fotobudki w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Możemy je zauważyć i skorzystać z nich m.in. w centrach handlowych oraz na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Wpisały się już jako stała atrakcja np. na weselach, na imprezach i eventach firmowych, ale także szkoły i przedszkola oraz hotele coraz chętniej z nich korzystają.

Stacjonarnie czy w rozjazdach?

Sprzedając fotobudki, a także oferując usługę ich wynajmu, należy uzyskać jak największą ilość Klientów. Aby automat przynosił zysk, w miejscu w którym będzie się znajdował, powinna być możliwie duża liczba ludzi. Decydując się na stacjonarne postawienie fotobudki w centrum handlowym czy w hotelu pod uwagę trzeba wziąć także wymiary urządzenia. Są one bowiem wysokie na 170cm, a ich podstawa ma 50cm na 50cm. Sprzedaż fotobudek jest także atrakcyjną ofertą dla domów weselnych. Można uzyskać z nich większy dochód, aniżeli dowożąc je za każdym razem. Aby dowieźć fotobudkę na miejsce imprezy, należy dysponować samochodem co najmniej wielkości van, a to również jest kosztem w biznesie. Fotobudki nie są lekkimi urządzeniami, dlatego do ich przeniesienia z samochodu na miejsce docelowe, konieczny może się okazać średniej wielkości wózek.

Wynajem fotobudek, które dowozi się w różne miejsca, świetnie sprawdzi się gdy dysponujemy w firmie co najmniej kilkoma sztukami fotobudek. Wtedy można część z nich dowozić, a część umieścić stacjonarnie na określony czas. Dowożąc fotobudki w konkretne miejsce, np. na imprezy integracyjne, na studniówki czy wesela, z reguły wymagają one obsługi właściciela. Ustawione natomiast stacjonarnie, są tak przygotowane, że są samoobsługowe. Fakt ten, także przekłada się na wielkość zysku.

Akcesoria i gadżety

Decydując się na sprzedaż fotobudek, warto zastanowić się także nad rozszerzeniem działalności o sprzedać ciekawych gadżetów. Sprzedaż fotobudek znacznie zyska na jakości, jeśli jedna firma będzie posiadała w swojej ofercie zarówno możliwość zakupu automatu, jak i różnego rodzaju akcesoriów. Im większy wybór peruk, okularów, szali, masek, kapeluszy, czapek – tym chętniej będą one kupowane. Aby fotobudka była atrakcyjna dobrze jest także jednocześnie sprzedawać oryginalne tła, statywy, zainwestować w oświetlenie. Ogromnym plusem sprzedając fotobudki będzie posiadanie również toreb, w które można zapakować gadżety. Całości dopełnią wózki umożliwiające szybkie i sprawne przewiezienie fotobudek po wyjęciu z samochodu na miejsce docelowe.

Klient kupujący fotobudkę, jeśli znajdzie w jednym miejscu wszystko co jest niezbędne do wystartowania z ciekawym biznesem – chętniej skorzysta z kompleksowej oferty i obsługi. A dla nas zyski okażą się zdecydowanie większe, niż w przypadku gdybyśmy zajmowali się tylko sprzedażą samych fotobudek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

CIEKAWE

Praktyczne akcesoria narciarskie które mogą przydać się na stoku

Sporty zimowe cieszą się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też na rynku znaleźć można wiele rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości akcesoria narciarskie. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom i poradom dowiedzą się Państwo na które akcesoria warto postawić i na co zwrócić uwagę.
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jazda konna dla początkujących

Jazdy na koniu należy się nauczyć. Jej opanowanie wcale nie jest łatwe. Nie sztuką jest jeździć na koniu. Sztuką jest nawiązanie nici porozumienia ze zwierzęciem w taki sposób, aby to zechciało nas słuchać. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jak podejść do kwestii rozwodu?

Spraw rozwodowych w Polsce jest coraz więcej – wynika to nie tylko z danych podawanych przez Główny Urząd Statystyczny, ale też przez samych prawników. Rozwody dotykają par zarówno z dłuższym stażem małżeńskim, jak i tych, które w związkach formalnych pozostają od kilku lat. Czy obecność adwokata podczas rozwodu jest konieczna? Jak znaleźć dobrego adwokata? (więcej…)

Continue Reading

Trending