Connect with us

CIEKAWE

Zyski ze sprzedaży oraz wynajmu fotobudek

Fotobudki w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Możemy je zauważyć i skorzystać z nich m.in. w centrach handlowych oraz na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Wpisały się już jako stała atrakcja np. na weselach, na imprezach i eventach firmowych, ale także szkoły i przedszkola oraz hotele coraz chętniej z nich korzystają.

Stacjonarnie czy w rozjazdach?

Sprzedając fotobudki, a także oferując usługę ich wynajmu, należy uzyskać jak największą ilość Klientów. Aby automat przynosił zysk, w miejscu w którym będzie się znajdował, powinna być możliwie duża liczba ludzi. Decydując się na stacjonarne postawienie fotobudki w centrum handlowym czy w hotelu pod uwagę trzeba wziąć także wymiary urządzenia. Są one bowiem wysokie na 170cm, a ich podstawa ma 50cm na 50cm. Sprzedaż fotobudek jest także atrakcyjną ofertą dla domów weselnych. Można uzyskać z nich większy dochód, aniżeli dowożąc je za każdym razem. Aby dowieźć fotobudkę na miejsce imprezy, należy dysponować samochodem co najmniej wielkości van, a to również jest kosztem w biznesie. Fotobudki nie są lekkimi urządzeniami, dlatego do ich przeniesienia z samochodu na miejsce docelowe, konieczny może się okazać średniej wielkości wózek.

Wynajem fotobudek, które dowozi się w różne miejsca, świetnie sprawdzi się gdy dysponujemy w firmie co najmniej kilkoma sztukami fotobudek. Wtedy można część z nich dowozić, a część umieścić stacjonarnie na określony czas. Dowożąc fotobudki w konkretne miejsce, np. na imprezy integracyjne, na studniówki czy wesela, z reguły wymagają one obsługi właściciela. Ustawione natomiast stacjonarnie, są tak przygotowane, że są samoobsługowe. Fakt ten, także przekłada się na wielkość zysku.

Akcesoria i gadżety

Decydując się na sprzedaż fotobudek, warto zastanowić się także nad rozszerzeniem działalności o sprzedać ciekawych gadżetów. Sprzedaż fotobudek znacznie zyska na jakości, jeśli jedna firma będzie posiadała w swojej ofercie zarówno możliwość zakupu automatu, jak i różnego rodzaju akcesoriów. Im większy wybór peruk, okularów, szali, masek, kapeluszy, czapek – tym chętniej będą one kupowane. Aby fotobudka była atrakcyjna dobrze jest także jednocześnie sprzedawać oryginalne tła, statywy, zainwestować w oświetlenie. Ogromnym plusem sprzedając fotobudki będzie posiadanie również toreb, w które można zapakować gadżety. Całości dopełnią wózki umożliwiające szybkie i sprawne przewiezienie fotobudek po wyjęciu z samochodu na miejsce docelowe.

Klient kupujący fotobudkę, jeśli znajdzie w jednym miejscu wszystko co jest niezbędne do wystartowania z ciekawym biznesem – chętniej skorzysta z kompleksowej oferty i obsługi. A dla nas zyski okażą się zdecydowanie większe, niż w przypadku gdybyśmy zajmowali się tylko sprzedażą samych fotobudek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Wygoda i bezpieczeństwo systemów centralnego ogrzewania

Wygoda i bezpieczeństwo systemów centralnego ogrzewania

Kotły co na paliwo stałe są na dzisiaj całkiem ekologiczny, wygodnym i co bardzo istotne, przystępnym ekonomicznie rozwiązaniem problemu uzyskiwania ciepła dla potrzeb domu czy każdego innego budynku użytkowego, w jakim mają działać ludzie. Pewnym problemem zawsze pozostaje kwestia bezpieczeństwa i czystości takich systemów i chociaż nowoczesne kotły co są bardzo bezpieczne, a ich czystość nie jest realnym problemem, warto się zastanowić nad zapewnieniem sobie, rodzinie oraz współpracownikom maksimum bezpieczeństwa oraz odpowiedni poziom wygody. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Czym grozi brak troski o dobry materac?

Czym grozi brak troski o dobry materac?

Kiedy należy wymienić materac? Choć eksperci uważają, że już po kilku latach użytkowania warto zastanowić się nad jego zmianą, analizując poczynania naszych rodaków trudno nie odnieść wrażenia, że nie wszyscy przywiązują do tego zalecenia aż tak dużą wagę. Wcale nie brakuje osób, które potrafią spać na jednym materacu po kilkanaście lat. Jak zatem wytłumaczyć ten fenomen? (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Wózki spacerowe dla dzieci – o czym pamiętać podczas kupna?

Wygodny wózek spacerowy to spore ułatwienie dla rodzica – lekka konstrukcja, zwrotność oraz możliwość składania to tylko niektóre z licznych zalet jednych z najpopularniejszych modeli wózków. Spacerówki cieszą się dużą popularnością również ze względu na ich zwrotność. Decydując się na kupno takiego modelu wózka powinniśmy uwzględnić szereg aspektów, aby zapewnić dziecku i sobie najwygodniejszą opcję.

(więcej…)

Continue Reading

Trending