Connect with us

CIEKAWE

Zyski ze sprzedaży oraz wynajmu fotobudek

Fotobudki w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Możemy je zauważyć i skorzystać z nich m.in. w centrach handlowych oraz na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Wpisały się już jako stała atrakcja np. na weselach, na imprezach i eventach firmowych, ale także szkoły i przedszkola oraz hotele coraz chętniej z nich korzystają.

Stacjonarnie czy w rozjazdach?

Sprzedając fotobudki, a także oferując usługę ich wynajmu, należy uzyskać jak największą ilość Klientów. Aby automat przynosił zysk, w miejscu w którym będzie się znajdował, powinna być możliwie duża liczba ludzi. Decydując się na stacjonarne postawienie fotobudki w centrum handlowym czy w hotelu pod uwagę trzeba wziąć także wymiary urządzenia. Są one bowiem wysokie na 170cm, a ich podstawa ma 50cm na 50cm. Sprzedaż fotobudek jest także atrakcyjną ofertą dla domów weselnych. Można uzyskać z nich większy dochód, aniżeli dowożąc je za każdym razem. Aby dowieźć fotobudkę na miejsce imprezy, należy dysponować samochodem co najmniej wielkości van, a to również jest kosztem w biznesie. Fotobudki nie są lekkimi urządzeniami, dlatego do ich przeniesienia z samochodu na miejsce docelowe, konieczny może się okazać średniej wielkości wózek.

Wynajem fotobudek, które dowozi się w różne miejsca, świetnie sprawdzi się gdy dysponujemy w firmie co najmniej kilkoma sztukami fotobudek. Wtedy można część z nich dowozić, a część umieścić stacjonarnie na określony czas. Dowożąc fotobudki w konkretne miejsce, np. na imprezy integracyjne, na studniówki czy wesela, z reguły wymagają one obsługi właściciela. Ustawione natomiast stacjonarnie, są tak przygotowane, że są samoobsługowe. Fakt ten, także przekłada się na wielkość zysku.

Akcesoria i gadżety

Decydując się na sprzedaż fotobudek, warto zastanowić się także nad rozszerzeniem działalności o sprzedać ciekawych gadżetów. Sprzedaż fotobudek znacznie zyska na jakości, jeśli jedna firma będzie posiadała w swojej ofercie zarówno możliwość zakupu automatu, jak i różnego rodzaju akcesoriów. Im większy wybór peruk, okularów, szali, masek, kapeluszy, czapek – tym chętniej będą one kupowane. Aby fotobudka była atrakcyjna dobrze jest także jednocześnie sprzedawać oryginalne tła, statywy, zainwestować w oświetlenie. Ogromnym plusem sprzedając fotobudki będzie posiadanie również toreb, w które można zapakować gadżety. Całości dopełnią wózki umożliwiające szybkie i sprawne przewiezienie fotobudek po wyjęciu z samochodu na miejsce docelowe.

Klient kupujący fotobudkę, jeśli znajdzie w jednym miejscu wszystko co jest niezbędne do wystartowania z ciekawym biznesem – chętniej skorzysta z kompleksowej oferty i obsługi. A dla nas zyski okażą się zdecydowanie większe, niż w przypadku gdybyśmy zajmowali się tylko sprzedażą samych fotobudek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

Continue Reading
Advertisement

CIEKAWE

Buty rowerowe spd – główne zalety

Każdy profesjonalny kolarz może śmiało przyznać, że to buty rowerowe spd w dużej mierze pozwalają mu osiągać lepsze wyniki. Dobrze skomponowany strój potrafi rzeczywiście ułatwić sportowe życie. Jakie są zatem główne zalety korzystania z tego profesjonalnego typu obuwia?
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Meble restauracyjne – co wybrać?

Wiosna to czas, w którym managerowie restauracji przygotowują się do sezonu letniego. W lokalach, w których możliwe jest zaaranżowanie ogrodu letniego to szczególnie ważny czas. Przed managerami stoi trudne zadanie znalezienia odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko zapewnią gościom wygodę, ale także swoim wyglądem będą zachęcać do wizyty właśnie w tej konkretnej restauracji czy kawiarni. Jakie meble wybrać? (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Zastosowanie profesjonalnych maszyn gastronomicznych w produkcji mięsa mielonego

Mimo, że można obecnie zauważyć spadek spożycia mięsa, to nadal w Polsce jedna osoba zjada go średnio około 74 kg rocznie. Dużym zainteresowaniem cieszy się mięso mielone, które chętnie jest przerabiane na kotlety, dodawane do sosów lub robione są z niego wędliny. Duży popyt na mielone nie przekłada się jednak na używanie domowych maszynek do mięsa. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending