Connect with us

Dom i Wnętrze

Grill z pokrywą – przygotuj się do sezonu letniego

Zbliżający się sezon letni sprawia, że coraz częściej myślimy o smacznych posiłkach na świeżym powietrzu – grill z pokrywą to jedno z rekomendowanych rozwiązań. Nowoczesne grille węglowe, gazowe i turystyczne coraz częściej widoczne są w naszych ogrodach i na tarasach. Czy grill gazowy z pokrywą pozwoli nam odkryć nowe, kulinarne lądy? Jakie modele wybierać?

Wybieramy grill z pokrywą!

Nowoczesne grille zaskoczą nas na wielu płaszczyznach! Przede wszystkim są one projektowane przez doświadczonych designerów – wygląd niewielkich grillów turystycznych w niczym nie przypomina starych, ciężkich urządzeń. Grille turystyczne są lekki, łatwe w transporcie, dostosowane od potrzeb użytkownika. Niewielkie grille nie są ciężkie, a ich uruchomienie nie zajmie wiele czasu. To świetna alternatywa dla klasycznych koszów piknikowych. Teraz ulubione potrawy z grilla możemy stworzyć, gdzie tylko chcemy.

Grill z pokrywą gazowy

Chcąc zapewnić sobie najwyższy poziom komfortu podczas grillowania wybierzmy nowoczesny grill z pokrywą zasilany gazowo. Grille takie posiadają wiele zalet – przede wszystkim nie generują one gryzącego dymu, który w wielu przypadkach wymagał, aby grill stał daleko od miejsca wypoczynkowego. Nowoczesny grill z pokrywą w opcji gazowej może też posiadać kilka palników i szeroki ruszt, przez co możliwe jest przygotowywanie kilku potraw jednocześnie. To spore udogodnienie i ułatwienie, szczególnie wtedy, kiedy przy naszym stole ma zasiąść kilkanaście osób. Grille gazowe tworzone są ze stali nierdzewnej – oznacza to, że materiał ten zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Grill z pokrywą możemy zamknąć w okresie nieużytkowania czy też w sezonie jesienno-zimowym. Pokrywa skutecznie ochroni palniki.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ścianki na taras – nowoczesne pergole przy domu

Nowoczesne pergole widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Ścianki na taras cenione są przede wszystkim za trwałość, ale też niebanalny wygląd. Czy pergola wpłynie na jakość odpoczynku? Jak zmieni się odbiór tarasu po postawieniu pergoli? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Smaczne przetwory domowe

Lato i wczesna jesień to idealna pora na to, aby stworzyć domowe przetwory. Będą one nie tylko wspomnieniem lata w czasie zimy, ale też pozwolą na uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów w czasie chłodniejszych dni. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://englishwebteachers.com/tematyczne-wyjazdy-na-wakacje/ https://bankujec.pl/podstawowe-wyposazenie-jezdzca/ https://aappulications.org/odpowiedni-standard-bezpieczenstwa-zywnosci/