Connect with us

Dom i Wnętrze

Grill z pokrywą – przygotuj się do sezonu letniego

Zbliżający się sezon letni sprawia, że coraz częściej myślimy o smacznych posiłkach na świeżym powietrzu – grill z pokrywą to jedno z rekomendowanych rozwiązań. Nowoczesne grille węglowe, gazowe i turystyczne coraz częściej widoczne są w naszych ogrodach i na tarasach. Czy grill gazowy z pokrywą pozwoli nam odkryć nowe, kulinarne lądy? Jakie modele wybierać?

Wybieramy grill z pokrywą!

Nowoczesne grille zaskoczą nas na wielu płaszczyznach! Przede wszystkim są one projektowane przez doświadczonych designerów – wygląd niewielkich grillów turystycznych w niczym nie przypomina starych, ciężkich urządzeń. Grille turystyczne są lekki, łatwe w transporcie, dostosowane od potrzeb użytkownika. Niewielkie grille nie są ciężkie, a ich uruchomienie nie zajmie wiele czasu. To świetna alternatywa dla klasycznych koszów piknikowych. Teraz ulubione potrawy z grilla możemy stworzyć, gdzie tylko chcemy.

Grill z pokrywą gazowy

Chcąc zapewnić sobie najwyższy poziom komfortu podczas grillowania wybierzmy nowoczesny grill z pokrywą zasilany gazowo. Grille takie posiadają wiele zalet – przede wszystkim nie generują one gryzącego dymu, który w wielu przypadkach wymagał, aby grill stał daleko od miejsca wypoczynkowego. Nowoczesny grill z pokrywą w opcji gazowej może też posiadać kilka palników i szeroki ruszt, przez co możliwe jest przygotowywanie kilku potraw jednocześnie. To spore udogodnienie i ułatwienie, szczególnie wtedy, kiedy przy naszym stole ma zasiąść kilkanaście osób. Grille gazowe tworzone są ze stali nierdzewnej – oznacza to, że materiał ten zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Grill z pokrywą możemy zamknąć w okresie nieużytkowania czy też w sezonie jesienno-zimowym. Pokrywa skutecznie ochroni palniki.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?

Kuchnia to przestrzeń, która ma umożliwiać wygodne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Jej zaaranżowanie jest kluczowe dla komfortu użytkowników. Dzisiaj jednak zwraca się też uwagę na estetykę i wygląd. Jak zaaranżować kuchnię, by była miejscem przyjaznym użytkownikom i pięknym w odbiorze? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie tworzone na indywidualne zamówienie

Wykreowanie niebanalnej i funkcjonalnej kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie można stworzyć miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością. Meble tworzone na wymiar wybierane są przez coraz większą ilość Polaków! Co warto o nich wiedzieć?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę?

Funkcjonalne meble ogrodowe to podstawa w aranżacji przestrzeni przydomowej. Szeroki wybór kompletów sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji idealnie wpisującej się w dane oczekiwania. Nowoczesne meble ogrodowe mogą również wzbogacać dane aranżacje przestrzeni i wpływać na jej odbiór. Jakie meble cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? (więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz wiecje zobacz o podstawy do znaków drogowych ubezpieczenie szkolne